انتشار تصاویر واقعی از گوشی نکسوس Sailfish | اتاق خبر
کد خبر: 365359
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 15:00
بنابر گزارش وب سایت اندروید پلیس، تصاویر جدید 100 درصد به گوشی نکسوس Sailfish اختصاص دارند که گفته می شود به نمایشگری 5 اینچی مجهز خواهد شد.

اتاق اخبار: نخستین تصویر از گوشی هوشمند نکسوس Sailfish طی روز شنبه توسط کاربری ناشناس در توییتر منتشر شد که البته از کیفیت چندان بالایی برخوردار نبود. اما روز گذشته تعدادی عکس جدید از این گوشی هوشمند به بیرون درز کرده است که جزئیات بیشتری از طراحی ظاهری آن را به نمایش می گذارند. این تصاویر بسیار واضح‌تر هستند و از زوایای مختلف بدنه گوشی هوشمند نکسوس Sailfish را نشان می دهند.

بنابر گزارش وب سایت اندروید پلیس، تصاویر جدید 100 درصد به گوشی نکسوس Sailfish اختصاص دارند که گفته می شود به نمایشگری 5 اینچی مجهز خواهد شد. بنابر شایعات، این گوشی هوشمند از بدنه فلزی و شیشه ای در قسمت پشت برخوردار است و نیمه بالایی بدنه در قسمت پشت برخلاف گمانه زنی های پیشین که به استفاده از پلاستیک در ساخت اشاره داشتند، از شیشه ساخته خواهد شد.

با توجه به عکس های جدید باید به این نکته اشاره داشت که نکسوس Sailfish دستگاهی ضخیم‌تر نسبت به بیشتر گوشی های هوشمند جدید به نظر می رسد. لوگو "G" گوگل نیز روی بدنه آن دیده نمی شود اما همچنان انتظار می رود در محصول نهایی این لوگو روی قسمت پشت بدنه حک شود.

لوگو "G" روی دستگاه های نکسوس جدید برای نخستین بار در رندرهای منتشر شده طی ماه ژوییه مشاهده شدند. از آن زمان، گمانه زنی ها درباره این که لوگو "G" بخشی از تلاش گوگل برای معرفی علامتی قابل توجه در صنعت گوشی هوشمند است، جریان دارد.

انتظار می رود دو گوشی هوشمند نکسوس Sailfish و نکسوس Marlin از طراحی مشابه و کیفیت ساخت بالا بهره‌مند باشند. با توجه به شایعات، این دو گوشی هوشمند از سخت افزاری تقریبا مشابه نیز برخوردار هستند، اگرچه مدل Marlin دارای نمایشگر 5.5 اینچی خواهد بود.

تاکنون اطلاعاتی از زمان دقیق معرفی رسمی سری جدید گوشی های هوشمند نکسوس گوگل که قرار است توسط شرکت اچ‌تی‌سی تولید شوند، منتشر نشده اما گمانه زنی ها و شایعات زمان رونمایی از آنها را اواخر سپتامبر و آغاز فروش را ماه اکتبر می دانند.

منبع: اتاق ایران

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید