رونمایی از هاچ بک‌های سیویک 2017 هوندا | اتاق خبر
کد خبر: 365378
تاریخ انتشار: 26 مرداد 1395 - 16:59
آیا شما به خودروهای هاچ‌بک علاقه‌مندید؟ آیا این خودروها را کاربردی‌تر و قابل استفاده‌تر می‌دانید؟ آیا منتظرید تا از میان خیل عظیم هاچ‌بک‌های موجود یکی از بهترین‌ها را انتخاب کنید؟ پس به هوندا سیویک هاچ بک را نیز به فهرست انتخابی خود اضافه کنید.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از"کاراسکوپ"، مدل‌های جدید هوندا سیویک هاچ‌بک به زودی در نمایشگاه‌های خودرویی خرید و فروش خودرو در جهان دیده خواهند شد و اولین محموله بزرگ آن سوار بر کشتی در راه آمریکاست. این در حالیست که این گروه خودروسازی بزرگ اولین تصاویر رسمی از این خودروی 5 در را به تازگی منتشر کرده است.

رونمایی رسمس از هاچبک‌های سیویک 2017 هوندا

در حالیکه که سدان و کوپه‌های سیویک در ایالت‌های ایندیانا و اونتاریو برای مشتریان و مصرف داخلی ساخته می‌شود، تولید جهانی این خودروسازی در مدل‌های پنج در داخل انگلستان صورت می‌گیرد. انگلستان مرکز صادرات خودروهای هوندا به سراسر جهان محسوب می‌شود و آمریکا در صدر خطوط صادراتی این خودروسازی قرار دارد.

رونمایی رسمس از هاچبک‌های سیویک 2017 هوندا

LX، اسپورت، EX، اسپورت تورینگ و EX-L از جمله تیپ های این خودرو هستند. برای تمام این خودروها تنها یک مدل موتور 1.5 لیتری توربوشارژ 4 سیلندر ارائه خواهد شد. اما دو گزینه سامانه انتقال قدرت برای این خودروها در نظر گرفته شده است.

رونمایی رسمس از هاچبک‌های سیویک 2017 هوندا

مدل‌های LX، EX و EX-L از توان و بازده 174 اسب بخار و گشتاور 219 نیوتن‌متر برخوردارند. مدل‌های اسپورت و اسپورت تورینگ نیز همین گشتاور را دارند اما به کمک جریان بالای اگزوز بازده به نسبت بیشتری را از خود نشان می‌دهند که به 180 اسب بخار می‌رسد.

بر اساس تصاویر ارائه شده از سوی هوندا به نظر می‌رسد طراحی سیویک هاچ‌بک از مدل سدان یا چهار در سیویک مرسوم‌تر شده است. با دیدن طرح مفهومی این خودرو می‌توان گفت تیم هوندا در طراحی سیویک هاچ‌بک کمی ازخودروی سوبارو امپرزا الهام گرفته است.

94105

منبع: عصر ایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید