نهایی شدن قرارداد فولکس واگن با یک خودروساز ایرانی ظرف روزهای آینده | اتاق خبر
کد خبر: 365643
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1395 - 22:19
منصور معظمی گفت: در سال ۹۵ انتظار داریم ۴ تا ۵ قرارداد خارجی در حوزه خودرو داشته باشیم و در این بخش شاهد تحرک مثبت باشیم.

به گزارش اتاق خبر ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با  ایلنا، در خصوص قراردادهای خودرو سازان خارجی و سرمایه‌گذاری آنها در کشور اظهار داشت: تا کنون دو قرار داد سرمایه‌گذاری خارجی در بخش خودرو توسط شرکت‌های پژو و سیتروئن به امضا رسیده است. در آینده نزدیک نیز قراداد سرمایه‌گذاری فولکس واگن با یک شرکت خودروساز خصوصی نهایی خواهد شد و جزئیات آن به زودی اعلام می‌شود.

منصور معظمی ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

 

منصور معظمی ادامه داد:مطابق مذاکراتی که صورت گرفته انتظار داریم دو خودروساز مطرح خارجی دیگر نیز قراردادهای تولید مشترک خود را با همتایان خودرو ساز ایرانی که آنها نیز از بخش خصوصی هستند، تا پایان سال ۹۵  به امضا برسانند.

مدیر عامل ایدرو تصریح کرد: در سال ۹۵ انتظار داریم ۴ تا ۵ قرارداد خارجی در حوزه خودرو داشته باشیم و در این بخش شاهد تحرک مثبت باشیم.

معظمی در خصوص وضعیت بازار خودرو در کشور تصریح کرد: اکنون شرایط بازار خودرو متعادل است و مشکلی بابت فروش نداریم. تمرکز ما بر روی بالا بردن کیفیت و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان است.

وی ادامه داد:در بخش خودرو توانسته‌ایم در چهار ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به سال قبل افزایش تولید داشته باشیم. سال گذشته  ۹۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید کردیم و پیش بینی ما این است که امسال به تولید یک میلیون و  ۳۰۰ هزار خودرو برسیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان تصریح کرد: چهارچوب‌های مشخصی برای خودروسازان در بحث رضایتمندی مشتری مشخص شده و به آنها ابلاغ شده که سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه انجام دهند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید