مرا فروختند و به من بر چسب خیانتکار زدند | اتاق خبر
کد خبر: 365784
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1395 - 16:14
تورس:
مهاجم چلسی باشگاه لیورپول را در جدایی‌اش از این باشگاه مقصر خواند.

فرناندو تورس

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرنادو تورس بالاخره سکوتش را شکست و درباره رفتنش به چلسی صحبت کرد.

مهاجم اسپانیایی در فصل نقل‌ و انتقالات زمستانی فصل 11-2010 لیورپول را ترک کرد و با 50 میلیون پوند به چلسی پیوست. لیورپولی‌ها این کار را خیانت‌ به باشگاه نامیدند. بعضی از هواداران در ویدیوهای منتشر شده پیراهن شماره 9 تورس را آتش زدند.

در کتابی که سایمون هیوز، یکی از ستاره‌های پیشین لیورپول نوشته، فرناندو تورس درباره این جابه‌جایی صحبت‌هایی انجام داده است. مهاجم اسپانیایی در این زمینه گفت‌: لیولپول می‌خواست بازیکنان جدیدی بخرد و قرار شد بازیکنانی که سن زیادی داشتند را بفروشد. آن زمان 27 ساله بودم و فرصتی برای حضور در پروژه‌های طولانی مدت نداشتم اما می‌خواستم قبل از آنکه زمانش بگذرد، جام بگیرم. 

تورس در این کتاب با کنی دالگلیش نیز گفت‌وگویی داشته است. در این گفت‌وگو دالگلیش اظهار کرد: از تغییرات به وجود آمده در آنفلید ناراضی بودم. باشگاه متوجه شد و با چلسی خصوصی صحبت کرد. زمانی که مذاکرات شروع شد، خبر مبنی بر حضور تورس در تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی منتشر شد. هواداران از این اتفاق عصبانی شدند. آنها را به عنوان یک خائن فروختند اما با توجه به صحبت‌هایم، این چنین نبوده است. لیورپول نمی خواست قبول کند در پروژه‌ خود اشتباه کرده است. آنها بعد از فروش تورس به دنبال مقصر بودند.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید