با حضور من کار اعضای دپارتمان داوری سخت می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 366302
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 02:05
کامرانی‌فر:
رییس جدید دپارتمان داوری اظهار کرد با حضور او کار اعضای دپارتمان سخت می‌شود زیرا باید 24 ساعته و هم‌پای او کار کنند.

حسن کامرانی‌فر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسن کامرانی‌فر رییس جدید دپارتمان داوری در مراسم معارفه خود اظهار کرد: از همه پیشکسوتان و مسئولان فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم و به خاطر این نگاه زیبا به داوری تبریک می‌گویم. یک نگاه و فکر جدید درباره داوری در فوتبال به وجود آمده است. فکر می‌کنم در این راه باید از تجربیات تمام پیشکسوتان استفاده کنم و اهداف جدیدی را در نظر دارم که آنها را پیش خواهم برد. داوران جوان، باهوش و باشخصیتی داریم که می‌توانیم پیشرفت کنیم. به تنهایی نمی‌توانم همه کارها را انجام بدهم و همه باید کار کنیم تا اهداف‌مان را پیش ببریم. کار من سخت است. کارهای زیادی باید انجام بدهم. برنامه‌های مختلفی در نظر دارم و خوشحالم که فدراسیون فوتبال برنامه من را قبول کرد.

او افزود: قبل از این پست اعتبار خودم را داشتم و برای کسب اعتبار به دپارتمان داوری نیامدم. 24 ساعته کار خواهم کرد و از تمام دوستان می‌خواهم پا به پای من حرکت کنند. با حضور من کار اعضای دپارتمان سخت می‌شود و دیگر شاهد گزارش 6 برگی ناظران نخواهیم بود. سیستم الکترونیک برای ناظران داوری در نظر گرفتیم و به وسیله آنها کار خود را انجام می‌دهند. تمام بازی‌ها را بدون استثناء آنالیز می‌کنیم و تمام جزئیات منفی و مثبت در همان روز به صورت تلفنی به داوران گوشزد می‌شود.

رییس جدید دپارتمان داوری تاکید کرد: اشتباهات فنی را نمی‌پذیرم و ارزش داوری نمی‌گذارم. به زودی سیستم پلتفرم را راه‌اندازی می‌کنیم که آموزش از راه دور است. سیستم لایت بوک را راه اندازی می‌کنیم که تمام برنامه های تمرینی داوران را روی آن پیاده می‌کنیم. الگوهای خوبی داریم. داور ما فینال المپیک را سوت می‌زند و سعی می‌کنیم بهتر هم شویم. طرح تربیت مدرس داوری را ایجاد خواهیم کرد. در این زمینه مشکلاتی داریم و باید در همه نقاط کشور مدرسان داوری را داشته باشیم. می‌خواهیم این سیستم را یکپارچه کنیم و دست همه را برای آغاز این راه می‌فشارم. اینطور نیست که گذشتگان کار نکرده باشند بلکه من برنامه های بیشتری دارم و می‌خواهم آنها را پیاده کنم.

کامرانی‌فر گفت: تمام امورات مربوط به مسائل فنی داوران را خودم انجام می‌دهم و این کار را با جدیت بیشتری پیش می‌بریم. از این به بعد دپارتمان داوری ارتباط بیشتری با هیات‌های فوتبال استان‌ها خواهد داشت و از این به بعد از ارتباط مستقیم داوران با دپارتمان جلوگیری خواهیم کرد. مسئولیت بانوان را به کمیته داوران واگذار می‌کنم و فقط چیدمان داوران در لیگ برتر و لیگ یک را انجام خواهیم دادم. کمیته ای را تشکیل خواهم داد که مخفیانه کار می‌کنند و کسی از اسامی آنها خبردار نخواهد بود. همه عواقب این کار را می‌پذیرم و هر اشتباهی صورت بگیرد از سوی من بوده است.

وی با تشکر از مسعود عنایت به خاطر زحماتی که در طول سال‌های گذشته برای او کشیده و باعث شده او سریعتر پله‌های ترقی را طی کند نیز گفت: خواهشم از عنایت این است که من را تنها نگذارد تا باهم کارها را انجام بدهیم. او شناسنامه داوری ماست و امیدوارم لیاقت این جانشینی را داشته باشم. به همه داوران گفتم که عنایت چه جایگاهی دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید