تا سه سال پیش مشخص نبود پسرم کجای کار است | اتاق خبر
کد خبر: 366303
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 02:12
پدر یزدانی:
پدر حسن یزدانی قهرمانی پسرش را مدیون خادم دانست.

لحظه اعطای مدال طلا به حسن یزدانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسین یزدانی با بیان اینکه از قهرمانی پسرش نا امید شده بود اظهار کرد: زمانی که حسن 6 بر صفر عقب بود، دیگر نا امید شده بودم ولی با راهنمایی و هدایت خادم توانست پیروز شود و این قهرمانی را مدیون خادم هستیم.

او قهرمانی پسرش را به ملت ایران، مقام معظم رهبری و خانواده شهدا تبریک گفت و ادامه داد: تبریک ویژه را به خادم می گویم که بسیار برای حسن زحمت کشید. با زحمات و هدایت های خادم توانست در فینال پیروز شود. تا سه سال پیش مشخص نبود پسرم کجای کار است واقعا از خادم ممنون هستم و همچنین کادر فنی که بسیار برای او زحمت کشیدند. با دعای خیر مردم و عنایت امام زمان حسن توانست قهرمان شود و زحمات مربیان را جبران کند.

حسین یزدانی به مربی جوانان پسرش اشاره و خاطر نشان کرد: محمد طلایی در دوران جوانان بسیار برای حسن زحمت کشید و از او نیز تشکر می کنم. طلایی در آن زمان می گفت حسن یک روز قهرمان جهان و المپیک خواهد شد.

حسین یزدانی از پسر خود انتظار دارد این قهرمانی را بار دیگر تکرار کند و درباره انتظارتش از مسئولین گفت: تا اینجای کار حسن با ما بود از اینجا به بعد با مسئولین فدراسیون است. اسکلت یزدانی متعلق به ما بود و روح او متعلق به ملت ایران.

پدر یزدانی در پایان از ملت ایران که با دعای خیر خود و خادم که با راهنمایی هایش باعث قهرمانی پسرش شده اند تشکر کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید