پدیده از هفته پنجم متحول می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 366319
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 03:22
شهاب گردان:
دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: خوشبختانه نتایج نسبتا خوبی تاکنون کسب کرده‌ایم و در ادامه بهتر هم می‌شویم.

شهاب گردان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، شهاب گردان در خصوص چهار هفته نخست لیگ برتر و نتایج پدیده در این مدت اظهار کرد: اگر بخواهیم واقع‌بینانه به جدول نگاه کنیم، پدیده در سه دیدار از چهار دیدار خود در زمین رقبا به میدان رفته، با این تفاسیر کسب پنج امتیاز بد نبوده و می‌توانیم از چنین نتایجی دفاع کنیم.

وی افزود: البته بدون شک در ادامه کار با بازگشت مصدومان، بازی در زمین خانگی و آمادگی ۱۰۰ درصد بدنی بازیکنان، می‌توانیم به نتایج بهتری دست یابیم و به رتبه‌های بالاتری فکر کنیم.

گردان در خصوص شرایط خودش تصریح کرد: از نظر بدنی کاملا آماده هستم، امیدوارم بتوانم رضایت هواداران و کادرفنی پدیده را به دست آورم، پدیده فوتبال روان و زیبایی را ارائه می‌کند و قطعا می‌توانیم در ادامه راه نیز موفق باشیم. متاسفانه در دیدار با نفت روی اتفاق دروازه‌مان باز شد و شیرازه تیم از هم پاشید؛ همین موضوع باعث شد آمار خوبی در چهار دیدار نخست نداشته ‌باشم.

دروازه‌بان شماره یک پدیده خاطرنشان کرد: سود بزرگ این تعطیلات، بازگشت مصدومان تیم است. بازگشت خذیراوی، مهربان و کمندانی باعث می‌شود تا دست کادرفنی برای انتخاب بازیکنانش بازتر شود. باید بگویم که هواداران از تیم شهر خود حمایت کنند زیرا پدیده از هفته پنجم به بعد متحول می‌شود و نیاز به همراهی هواداران خون‌گرم خراسانی دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید