نیازمند اقدام ضربتی در حوزه اقتصاد مقاومتی هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 366352
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 11:16
یک فعال سیاسی:
یک فعال سیاسی به ضرورت رسیدگی به معضلات اقتصادی و معیشتی در جامعه و تاثیر آن در رضایت مندی مردم اشاره کرد و گفت:‌ پیگیری اقتصاد مقاومتی در فرصت باقی مانده از عمر دولت یازدهم از مهمترین اولویت‌هاست.

اتاق خبر: نور الله حیدری با بیان اینکه به رغم تلاش های دولت در حوزه های ملی و بین‌المللی، رضایت مندی مردم در حوزه اقتصادی محقق نشده است، اظهار کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند در حوزه اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام ضربتی هستیم که منتج به رونق تولید، کاهش رکود و ایجاد اشتغال در جامعه شود.

وی با اشاره به تاثیرات حل مشکلات معیشتی و اقتصادی در مسائل اجتماعی و فرهنگی و سیاسی تصریح کرد: نیازمند ایجاد حمیت و غیرت ملی در عرصه تولید هستیم و اقدام دولت در ایجاد حرکت ثمربخش بنیادین متکی بر توانمندی داخلی در کارنامه دولت یازدهم ثبت خواهد شد.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی هم‌چنین بر ضرورت برخورد جدی‌تر دولت در حوزه دیپلماسی با رژیم آل سعود اشاره کرد و گفت‌: با توجه به جنایات و شیطنت‌های اخیر رژیم آل سعود باید موضع مقتدرانه تری داشته باشیم و مردم شاهد اقتدار و توانمندی در حوزه دیپلماسی خارجی باشند.

حیدری به شرایط پسابرجام اشاره کرد و گفت: مردم با غیرت ایران هرگونه سختی را در مقابله با دشمن عهدشکن تحمل خواهند کرد بنابراین دولت باید با چشم باز، با اقدام انقلابی و استفاده از ظرفیت‌های متن برجام، با عهد شکنان برخورد کند.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید