اولین رندر کوپه- اسپورت رنج‌روور | اتاق خبر
کد خبر: 366439
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 21:30
گروه صنعتی جگوار لندروور تمام قوای خود را در ساخت یک اسپورت کوپه در جهت رقابت با حریفانی چون "بی‌ام‌و" X6 و GLC تازه وارد کوپه بنز به کار گرفته است.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از "اتواوولوشن"، "بی‌ام‌و" به عنوان پیشرو در این زمینه با ساخت X6 و پس از آن X4 در طولانی مدت به سود خوبی دست یافت. اینک زمان آن رسیده تا رقبا نیز با ساخت حریفانی قدر، قدرت خود را نمایش دهند. اینک با داغ شدن بازار خودروهایی که بین دو خودروی SUV و کوپه قرار می‌گیرد، خودروسازان به تکاپو افتاده‌اند و لندروور در این میان مدل اولیه قدرتمند را وارد بازار خواهد کرد.

ارائه اولین رندر کوپه- اسپورت رنج‌روور

رنج‌روور با انتشار یک طرح رندر، تصویری احتمالی از نمونه‌های آینده کوپه- اسپورت خود ارائه داده است. این طرح جدید که با اقباس از مدل‌های اسپورت رنج روور، خودروی "اووک" و مدل اسپورت "اف- پیس" جگوار طراحی شده، بیش از خودروهای اسپورت عضلانی، نیرومند و در عین حال کلاسیک به نظر می‌رسد. تمامی این جزئیات می‌تواند انتقادات زیادی را متوجه X6 کند.

ارائه اولین رندر کوپه- اسپورت رنج‌روور

براساس گزارش‌ها در بخش فنی، این خودروی جدید از اساس و شالوده "اف- پیس" بهره می‌برد. خطوط تولید موتور در این مدل نیز شامل طیف وسیعی از موتورهای 2 لیتری "اینگنیوم" و 5 لیتری‌های سوپرشارژ V8 خواهد شد. شایعاتی مبنی بر ساخت مدل‌های پلاگین هیبریدی یا مولد‌های تمام الکتریکی در این مدل نیز شنیده شده است.

94105

منبع: عصر ایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید