کاری به تصمیم داور ندارم | اتاق خبر
کد خبر: 366516
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 05:14
رانیری:
سرمربی ایتالیایی لسترسیتی بعد از تساوی بدون گل مقابل آرسنال تاکید کرد به هیچ وجه کاری به تصمیم‌های داور در جریان مسابقه ندارد.

کلودیو رانیری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، قهرمان فصل قبل رقابت های لیگ برتر انگلیس فصل جدید را خوب آغاز نکرده است. لسترسیتی که در دیدار نخست خود تن به شکست داد در دیدار دوم در خانه از آرسنال پذیرایی کرد و با تساوی بدون گل متوقف شد.

کلودیو رانیری با وجود تساوی در دیدار خانگی از عملکرد شاگردانش رضایت دارد. سرمربی ایتالیایی لسترسیتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: آرسنال تیم بسیار خوب و باکیفیتی است. از اینکه برابر این تیم یک تساوی به دست آوردیم راضی و خوشحال هستم. لسترسیتی بازی خوبی را به نمایش گذاشت؛ هرچند مالکیت توپ آرسنال بیشتر از ما بود. آرسنال تلاش زیادی برای پیروزی کرد اما تلاش های این تیم فایده ای نداشت.

او ادامه داد: از عملکرد شاگردانم رضایت دارم. بازیکنان لسترسیتی تا پایان جنگیدند و تسلیم نشدند. به چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم. بسیار مهم بود که دروازه خود را بسته نگه داریم. این بازی در ادامه به ما کمک خواهد کرد.

رانیری درباره آسیب دیدگی مندی گفت: نمی دانم که آیا آسیب دیدگی این بازیکن جدی است یا نه. او احساس درد می کرد. باید دید وضعیت او چگونه می شود.

سرمربی لسترسیتی در پایان سخنان خود درباره صحنه مشکوک احمد موسی در محوطه جریمه آرسنال گفت: مشکلی با تصمیمات داور ندارم. وقتی او تشخیص داده است که پنالتی نبوده من هم مشکلی با تصمیم او ندارم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید