پورقاز: هر بازی در این مرحله حکم فینال را دارد | اتاق خبر
کد خبر: 366518
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 05:30
یازدهم شهریور منتظر هواداران هستیم
مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی جای هیچ اشتباهی نیست و هر بازی حکم فینال را دارد.

تیم ملی‌ فوتبال ایران

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عزت الله پورقاز درباره شرایط تیم ملی اظهار کرد:  شکر خدا تیم ملی شرایط خوبی پیدا کرده و با توجه به برنامه ریزی انجام شده آمادگی تیم ملی تا قبل از بازی با قطر به حد کامل خواهد رسید.

وی افزود: خوشبختانه با برنامه ریزی انجام شده شرایط برای داشتن اردوی آرام فراهم شده است. بازیکنان هم تمام تلاششان را می کنند تا بتوانند خواسته های کادر فنی را در تمرینات پیاده کرده و آن چیزی را تمرین کنند که از آنها خواسته شده است. بازیکنانی که در اردو هستند می دانند سخت کار کنند تا در فهرست نهایی تیم ملی قرار گیرند

پورقاز با بیان اینکه حضور در تیم ملی شرایط بازیکنان ملی پوش را روز به روز بهتر می کند، اظهار کرد: قطعا این شرایط به سود باشگاهها هم هست. بازیکنانی که در اردو حضور دارند به صورت شبانه روز در اختیار کادر فنی هستند و همه شرایطشان زیر نظر است و به همین خاطر این وضعیت خیلی به بازیکنان کمک می کند. حتما وقتی اردو تمام شود، بازیکنان با آمادگی صد در صد به باشگاههایشان بر می گردند. 

وی درباره وضعیت حریفان ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی هم گفت: رقبایمان در این مرحله از بهترین تیمهای آسیا هستند و شرایطی که دارند به گونه ای است که جای هیچ اشتباهی نیست و هر بازی در این مرحله یک فینال است. می دانیم که شروع رقابت‌ها خیلی مهم است و اگر بتوانیم با حمایت ملی استارت قدرتمندانه‌ای بزنیم، کار بزرگی انجام شد است. امیدوارم مردم یازدهم شهریور به استادیوم آزادی بیایند و روز سختی را برای قطر به وجود بیاورند. ما بازیکنان تیم ملی در روز یازدهم شهریور منتظر مردم هستیم تا بتوانیم آنها را شاد کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید