بهره برداری از ۱۱ پروژه راه و شهرسازی در ۸ شهرستان استان هرمزگان | اتاق خبر
کد خبر: 366649
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 17:36
مدیر واحد فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان از بهره برداری ۱۱ پروژه حوزه فنی و اجرایی راه و شهرسازی خبر داد.

اتاق خبر: روح الله محسن زاده افزود: در حال حاضر ۷۲ پروژه  و با اعتبار یک هزار و ۴۹۹ میلیارد ریال در حوزه فنی و اجرایی راه و شهرسازی در حال احداث است.

به گفته وی  با حمایت های دولت تدبیر و امید و مدیر کل راه و شهرسازی، همزمان با هفته دولت ۱۱ پروژه با مجموع مساحت ۱۳ هزار و  ۹۵۰ متر مربع، با سرمایه ۲۱۴ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به مزیت های بهره برداری از این پروژه ها در جهت افزایش سرانه های عمومی و ارتقای کیفیت معیشت مردم استان خاطرنشان کرد: طی روزهای آینده و با حضور مسئولان دو کتابخانه عمومی، دو مجتمع فرهنگی و هنری، دو ساختمان آموزشی، دو ساختمان حمایتی و درمانی، یک ساختمان اداری و سه سالن ورزشی چند منظوره در شهرستانهای بندرعباس، بندرلنگه، بندرخمیر، پارسیان، حاجی آباد، بشاگرد، سیریک و میناب مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مدیر واحد فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان از آمادگی جهت بهره برداری و تحویل سه سالن ورزشی چند منظوره با مجموع مساحت ۴۳۲۰ متر مربع به اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد.

محسن زاده پروژه های ورزشی قابل بهره برداری این حوزه را سالن ورزشی سرگز احمدی، گروک و روستای کشار عنوان کرد و  بیان داشت: این پروژه ها طبق ضوابط فنی و استانداردهای روز احداث شده است.

وی فضای کاربردی سالن های ورزشی را شامل سالن اصلی، دوش و رختکن، سرویس های بهداشتی، بوفه، بخش اداری، سالن بدنسازی و ورزش های رزمی و اتاق تاسیسات عنوان کرد و گفت: شروع عملیات ساختمانی این پروژه ها سال های ۸۹ و ۹۰ بوده که با حمایت های دولت تدبیر و امید و برنامه ریزی اصولی و استفاده بهینه از منابع مالی و نیروهای انسانی اجرایی و نظارتی طی دو سال اخیر شاهد پیشرفت محسوس این پروژه ها بودیم و زمینه برای بهره برداری آنها فراهم شد.

محسن زاده اعتبار این سه پروژه را ۳۶ میلیارد ریال عنوان کرد که میزان اعتبار هزینه شده این پروژه ها تا کنون ۲۰ میلیارد ریال است. مابقی اعتبارات صرف تجهیز و مطالبات پیمانکار پروژه ها خواهد شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید