دنیای قهرمانی برای یزدانی بد تمام شد | اتاق خبر
کد خبر: 366771
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 06:36
معصومی:
ملی‌پوش سابق کشتی آزاد ایران گفت: باخت رضا یزدانی همه را شوکه کرد، حسرت مدال المپیک به دلش ماند و دنیای قهرمانی برایش بد تمام شد.

رضا یزدانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فردین معصومی درباره ناکامی رضا یزدانی در کسب مدال المپیک بیان کرد: باخت رضا یزدانی همه را شوکه کرد. این صحنه برای من هم اتفاقی افتاده بود و می‌دانم که تحملش سخت است. من واقعا ناراحت شدم که پلنگ کشتی ایران حسرت مدال المپیک به دلش ماند و نباید کشتی‌اش به این شکل تمام می‌شد.

او ادامه داد: رضا یزدانی برای کشتی ایران خیلی زحمت کشید. در لندن به دلیل مصدومیت مدال نگرفت و در ریو نیز شرایط به این شکل برایش رقم خورد. با توجه به سن و سالش بعید می‌دانم که بتواند به المپیک بعدی برسد. بنابراین دنیای قهرمانی برایش بد تمام شد. البته من برای سوریان هم ناراحت شدم اینکه می‌گویند آماده نبوده به نظرم حرف مسخره‌ای است زیرا او برای کسب سهمیه وزن زیادی کم کرد و باید ببیند او چه مشکلاتی داشته است. برای یزدانی و کسانی که از دنیای قهرمانی خداحافظی می‌کنند امیدوارم در زندگی خود موفق باشند. آن‌ها بارها دل مردم را شاد کردند و آرزو دارم دل خودشان نیز شاد باشد.

معصومی در مورد عملکرد بقیه آزادکاران نیز گفت: همه زحمت کشیدند، در وزن 57 کیلوگرم می‌توانستیم مدال طلا بگیریم اما در المپیک کسی که از لحظات استفاده کند صاحب مدال طلا می شود. آن‌هایی که هوش و انگیزه بالایی دارند و چهار سال المپیکی زندگی کرده‌اند.

او افزود: کشتی با تمام وجود تمام مشکلاتی که داشت نتیجه خوبی گرفت. بعد از سه المپیک موفق به کسب مدال طلا شدیم. کمیل قاسمی نیز از دو فرصتی که داشت به بهترین نحوه استفاده کرد و با دو مدال المپیک از بقیه سنگین وزن‌های ایران فاصله گرفت.

معصومی با بیان اینکه استعدادی مانند حسن یزدانی باید حفظ شود، گفت: حفظ کردن استعداد ها خیلی مهم است. امکانات و تامین هزینه‌ها باید برایشان فراهم باشد تا با فکر راحت، باز هم بتوانند دل مردم ایران را شاد کنند  و کشتی نیز دوباره آبرو داری کند.

ملی‌پوش سابق ایران هم چنین تاکید کرد: باید از کادر فنی به ویژه رسول خادم تشکر کرد که با وجود بی‌پولی و اضافه شدن پسرخوانده هایی به کشتی نظیر ساحلی، پهلوانی و آلیش شرایط را خوب مدیریت کرد. از هشت مدال المپیک ، پنج مدال را کشتی گرفت و امیدوارم مسئولان سیاسی ایران به فکر کشتی باشند و از آن بیشتر حمایت کنند. زیرا کشتی همیشه جور کاروان ایران را در المپیک کشیده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید