دیوید بکام الگوی من است | اتاق خبر
کد خبر: 366772
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 06:45
گریزمان:
ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید رقابت با مسی و رونالدو را افتخار بزرگی برای خود می داند و از الگوی ورزشی اش سخن به میان آورد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آنتوان گریزمان طی دو فصلی که در ترکیب اتلتیکو مادرید به میدان رفته، از بهترین بازیکنان این تیم بوده است. او با وجود آنکه از تیم های بزرگ فوتبال اروپا پیشنهاد داشت اما تصمیم گرفت در اتلتیکو مادرید به فوتبال خود ادامه بدهد و قراردادش را تمدید کند.

این بازیکن فرانسوی که جزو سه نامزد نهایی بهترین بازیکن اروپاست، از رقابت با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بسیار خوشحال است و از الگوی خود سخن به میان آورد. گریزمان در گفت و گویی که با نشریه گاردین داشت درباره مسائل مختلفی سخن به میان آورد. او درباره رونالدو و مسی گفت: هر دو بازیکن از بهترین های فوتبال جهان است. آرزویم این است که بتوانم در کنار این دو بازیکن برای کسب توپ طلا رقابت کنم و این افتخار بزرگی برای من به شمار می آید.

او درباره الگوی خود گفت: دیوید بکام را بسیار دوست دارم و به عشق او پیراهن شماره 7 را بر تن می کنم. او الگوی من است.

گریزمان درباره این سوال که آیا دوست دارد در لیگ برتر انگلیس به میدان برود نیز پاسخ داد: چرا که نه. وقتی قراردادم با اتلتیکو مادرید به پایان برسد بدون این سوال را از خودم می‌پرسم.

او درباره پوگبا هم گفت: به نظر من پوگبا بهترین تصمیم را گرفت. منچستریونایتد بهترین مکان برای او به شمار می آید و اطمینان دارم که او در یونایتد خواهد درخشید و استعداد و نبوع خود را به نمایش می گذارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید