وضعیت مصدومان تیم ملی فوتسال از زبان پزشک تیم | اتاق خبر
کد خبر: 366784
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 08:28
پزشک تیم ملی فوتسال می‌گوید حسن‌زاده حداکثر دو هفته دیگر می‌تواند پا به توپ شود اما طیبی شاید فردا (سه‌شنبه) مقابل ژاپن به میدان برود.

حسين طيبي فوتسال

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسین طیبی و علی‌اصغر حسن‌زاده دو ملی‌پوش فوتسال ایران به دلیل مصدومیت نتوانستند تیم ملی را در تورنمنت چهارجانبه تایلند همراهی کنند. میثم شیرزاد پزشک تیم ملی فوتسال درباره وضعیت این دو بازیکن به ایسنا گفت: حسین طیبی در تمرینات روز نخست تیم در تایلند از ناحیه انگشت شصت پا دچار کشیدگی شدید تاندون شد که حتی قادر به راه رفتن هم نبود. طی چند روز اخیر با یخ‌گذاری و فیزیوتراپی مستمر بهبود ۷۰ درصدی حاصل شده است اما صلاح دیدیم فعلا به میدان نرود.

وی درباره حسن‌زاده نیز توضیح داد: این بازیکن هم از ناحیه عضله دوقلوی پای چپ دچار کشیدگی درجه یک شده و جهت معاینه دقیق‌تر و درمان به تهران بازگشت تا بعد از انجام سونوگرافی مشخص شود که پارگی عضله دارد یا خیر و تحت فیزیوتراپی قرار بگیرد. پیش‌بینی می‌شود برای بهبود کامل حسن‌زاده بین ۱۰ تا ۱۴ روز زمان نیاز باشد.

پزشک تیم ملی فوتسال در پاسخ به این پرسش که آیا محمد کشاورز، حمید احمدی، حسین طیبی و علی‌اصغر حسن‌زاده که چهار بازیکن کلیدی تیم هستند به جام جهانی می‌رسند یا نه؟ گفت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا این چهار بازیکن اصلی تیم در جام جهانی حضور داشته باشند. کشاورز و احمدی با تیم به تایلند نیامدند و طیبی و حسن‌زاده نیز در مسابقات حاضر نشدند تا مصدومیت‌شان تشدید نشود.

وی در پایان از احتمال حضور حسین طیبی در بازی فردا تیم ملی ایران مقابل ژاپن خبر داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید