از تیم ملی خداحافظی نمی‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 366790
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 09:11
چاوشی‌فر:
کاپیتان تیم ملی شنا با اشاره به غیبتش در اردوهای تیم ملی و این که قرار بود با اجازه کادر فنی انفرادی تمرین کند، گفت: سرمربی برای حضورم در اردو های تجمعی تیم ملی اصرار دارد و قصد کوتاه آمدن از این موضع را هم ندارد.

جمال چاوشی فر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جمال چاوشی فر در رابطه با غیبتش در اردوهای تیم ملی شنا و این که قرار بود با کادر فنی تیم ملی صحبت کند که در اردو های جمعی شرکت نداشته باشد و انفرادی تمرین کند، اظهار کرد: با کادر فنی تیم ملی و حتی دبیر فدراسیون شنا صحبت کردم، اما آن‌ها برای حضورم در اردو های جمعی تیم ملی اصرار دارند و قصد کوتاه آمدن از این موضع را هم ندارند.

وی که چندی پیش طی مصاحبه ای حاضر نشدن در تمرین تیم ملی را کمبود امکانات و شرایط روحی بهتری که در شهر خودش دارد، عنوان کرده بود، ادامه داد: طی صحبت‌هایی که با کادر فنی داشتم وعده هایی در رابطه با رفع کمبودها و تنوع بیشتر تمرین‌ها و دوری از یکنواختی داده شد.

کاپیتان تیم ملی شنا در پاسخ به این سوال که با توجه به کوتاه نیامدن کادر فنی، از بازی‌های ملی خداحافظی خواهد کرد یا خیر، گفت: به خداحافظی فکر نمی‌کنم و در تیم ملی خواهم ماند، ولی با توجه به این که باید از مهرماه در کلاس های دانشگاه شرکت کنم، سعی خواهم کرد که بیشتر به اصفهان بیایم.  

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید