صانعی : داور تایلندی جوگیر شده بود! | اتاق خبر
کد خبر: 366791
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 09:20
ناظم الشریعه مقابل ژاپن روی نیمکت می‌نشیند
سرپرست تیم ملی فوتسال ایران می گوید با اعلام مسئول تورنمنت تایلند، سرمربی تیم ملی که در بازی قبل اخراج شده بود، می‌تواند در بازی با ژاپن روی نیمکت بنشیند.

آخرین تمرین تیم فوتسال پیش از اعزام به تایلند

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی صانعی ابتدا درباره اخراج محمد ناظم الشریعه در بازی دیروز مقابل تایلند، اظهار کرد: دیروز مسئول بازی‌ها بلافاصله بعد از بازی پیش من آمد و گفت ناظم الشریعه می تواند در دیدار مقابل ژاپن روی نیمکت بنشیند. واقعا داور تایلندی در بازی تیم کشورش بی‌جهت ناظم الشریعه را اخراج کرد. سرمربی تیم ملی کار خاصی نکرده بود که بخواهد اخراج شود. فکر می‌کنم داور تحت تأثیر تماشاگران بود و جوگیر شد. ناظم الشریعه نیز بعد از اخراج شدن، هیچ واکنشی نشان نداد و خیلی آرام رفت و روی سکوها نشست. خود تایلندی ها هم متوجه شدند داورشان جو گیر شده است!

سرپرست تیم ملی درباره برنامه تیم گفت: بازیکنان درحال استراحت هستند و قرار است بعد از ظهر تمرین سبکی انجام دهند. فردا (سه‌شنبه) نیز از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران به مصاف ژاپن خواهیم رفت؛ من در روز نخستی که وارد تایلند شدیم با سرمربی این تیم صحبت کردم و او می‌گفت تغییرات زیادی در تیم داشته‌اند. با این حال ما مثل دو بازی قبل تنها برای مرور کارهای تاکتیکی به میدان می‌رویم و در بازی های دوستانه، نتیجه برایمان اهمیت ندارد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا از حسین طیبی در بازی با ژاپن استفاده خواهد شد یا نه، عنوان کرد: به نظر من، صلاح نیست طیبی بازی کند چون آسیب دیدگی‌اش تشدید می‌شود؛ بنابراین توصیه من استراحت است اما تصمیم نهایی را سرمربی تیم می‌گیرد.

صانعی درباره تغذیه ملی پوشان در تایلند هم گفت: ‌ما از تهران چند وعده غذا با خودمان به تایلند آورده‌ایم. با این حال غذاهای هتل هم بد نیست و با توجه به اینکه در هتل اسلامی مستقر هستیم، بازیکنان مشکل جدی در این زمینه ندارند.

سرپرست تیم ملی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا در تورنمنت تایلند جایزه‌ای به تیم‌های برتر تعلق می‌گیرد یا نه، گفت: این مسابقات برخلاف تورنمنت‌هایی که قبل شرکت کرده‌ایم، مثل گرند پری برزیل و تورنمنت چین، هیچ جایزه‌ای ندارد. دلیلش هم این است که تیم‌ها برای به‌دست آوردن آمادگی جهت شرکت در جام جهانی به تایلند آمده‌اند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید