وزیر دفاع درباره مجلس باید ادب حکمرانی را رعایت می‌کرد | اتاق خبر
کد خبر: 366860
تاریخ انتشار: 2 شهریور 1395 - 16:36
تذکر رییس مجلس به وزیر دفاع؛
رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم است به وزیر دفاع متذکر شوم که درباره مجلس درست حرف نزد و باید ادب حکمرانی را در این مسائل رعایت می‌کرد.

اتاق خبر: علی لاریجانی طی سخنانی پیش از آغاز دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و سایر شهدای دولت گفت: این دو شهید گرانقدر با سوابق مبارزاتی ارزنده و روحیه شیفتگی به خدمت الگوی بسیار مناسبی برای مدیریت در نظام جمهوری اسلامی ایران بودند و امروز هم باید به این الگوها بیشتر توجه شود و برای این دو شهید بزرگوار علو درجات را خواستارم و برای همه خدمتگزاران نظام به ویژه فرهنگیان آرزوی توفیق میکنم.

 وی در بخش دیگر صحبت های خود با اشاره به در راس امور بودن مجلس گفت: امام و رهبری بارها بر نقش مجلس تاکید داشتند بنابراین لازم است این موضوع در بیان مطالب نیز در نظر گرفته شود لذا از همه دوستان می‌خواهیم که به این ساختار نظام و درجات آن توجه کافی داشته باشند.

 لاریجانی  افزود : در روزهای اخیر در مورد پایگاه هوایی همدان مسائل مختلفی بیان شد که باید بگویم ما هیچ پایگاهی به هیچ کشوری ندادیم و حضور هواپیماهای روسی در پایگاه همدان امر موقتی و برای سوخت‌گیری بوده و به همین دلیل انجام این کار به اجازه از مجلس نیازی نداشت.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید