رومنیگه ریبری را به آرامش دعوت کرد | اتاق خبر
کد خبر: 366998
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 09:27
رئیس اجرایی باشگاه بایرن مونیخ از ریبری خواست تا آرام باشد و در برخورد با حریفان بهتر عمل کند.

کارل هاینس رومنیگه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرانک ریبری هافبک 33 ساله بایرن مونیخ به نظر می رسد به روزهای اوج نزدیک شده است.

کارلو آنچلوتی سرمربی جدید بایرن مونیخ اعتماد بیشتری نسبت به پپ گواردیولا به ریبری دارد اما این بازیکن فرانسوی خشن و عصبی نشان می دهد و همین هم باعث شد تا آنچلوتی و فیلیپ لام به انتقاد از این بازیکن بپردازند. ریبری در دیدار برابر دورتموند در سوپر جام آلمان خشن نشان داد و خطای شدید را روی بازیکن دورتموند انجام داد که باعث شد تا رسانه های آلمانی به شدت از او انتقاد کنند.

کارل هاینس رومنیگه، رئیس اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در گفت و گویی که با شبکه TZ آلمان داشت فرانک ریبری را به آرامش دعوت کرد. او گفت: امیدوارم که ربیری آرام شده باشد. از او می خواهم که آرام باشد و کاری به حریفان نداشته باشد. ریبری برای من بازیکنی بسیار محبوب و عزیز است. او با جدیت بسیار بالایی بازی می کند اما این یک واقعیت است که گاهی اوقات او خشن بازی می کند و بازیکنان حریف را عصبی می کند. این بسیار مهم است که او آرامش خود را حفظ کند و اجازه ندهد تا حریفان او را تحریک کنند.

ریبری علاوه بر خشن بودن در زمین میدان اظهارات تند و جنجالی را هم علیه پپ گواردیولا سرمربی سابق بایرن مونیخ بر زبان آورد که البته گواردیولا واکنش تندی نداشت و تاکید کرد که ربیری را دوست دارد.

این بازیکن فرانسوی در دو فصل اخیر تنها 15 بار برای بایرن مونیخ به میدان رفته و آسیب دیدگی های طولانی مدت باعث شد تا او نتواند برای بایرن به میدان رود و جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید