نمی‌دانم چند هفته غایب خواهم بود | اتاق خبر
کد خبر: 367001
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 09:50
روبن:
آرین روبن اظهار کرد نمی داند چند هفته دور از میدان است ولی همه چیز برای او طبق برنامه پیش می‌رود.

روبن

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فصل جدید رقابت های بوندسلیگا از جمعه آغاز می‌شود و بایرن مونیخ قهرمان دوره قبل این رقابت ها و شانس نخست قهرمانی باید برابر وردربرمن به میدان برود. دیداری که در آن آرین روبن، وینگر هلندی غایب است و نمی‌تواند برای تیمش به میدان برود.

آرین روبن هافبک هلندی درباره شرایط خود برای فصل جدید گفت: متاسفانه با مصدومیت روبرو شدم ولی به خوبی توانستم دوران بهبودی خودم را طی کنم. با این حال تاریخ دقیقی برای بازگشت به فوتبال نمی توانم بگویم. شاید دو یا سه هفته غیبتم طول بکشد و شاید هم به ۴ تا ۵ هفته برسد. با کارلو آنچلوتی چندین جلسه صحبت کردم و او به خوبی از شرایط من آگاه است. آنچلوتی به من گفته است عجله ای برای استفاده از من ندارد بلکه برای او مهم است که به خوبی آماده شوم و بتوانم در تمرینات خودم را اثبات کنم تا در ترکیب تیم قرار بگیرم. تاکنون همه چیز طبق برنامه پیش رفته است و به خوبی دویدن را شروع کردم و کارهای تیمی را جلو می‌برم.

همچنین روز گذشته آئودی، اسپانسر باشگاه بایرن مونیخ مراسم جشنی در تمرینات این تیم برگزار کرد و به همه اعضای بایرن یک خودرو از آخرین محصول این کمپانی را ارائه داد. روبن البته به شوخی در این مراسم اعلام کرد که این خودرو را قبول نمی‌کند چراکه با داشتن سه فرزند نیاز به خودرویی بزرگتر دارد.

خبر خوب برای بایرن مونیخ در آستانه شروع فصل جدید بوندسلیگا بازگشت ژابی آلونسو و تیاگو آلکانترا مصدوم به تمرینات تیم است. تنها مصدوم این روزهای باواریایی ها کینگزلی کومان است که در جلسه آخر تمرینی این تیم نیز در روز گذشته غایب بود و بازی ابتدای فصل برابر وردربرمن را از دست داده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید