کروس به باشگاه صدتایی های رئال مادرید پیوست | اتاق خبر
کد خبر: 367008
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 10:41
هافبک رئال مادرید صدمین بازی اش را برای تیمش انجام داد.

تونی کروس

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تونی کروس یک شنبه شب در ورزشگاه آنوئتا صدمین بازی اش را برای رئال مادرید انجام داد. از زمانی که با این تیم قراداد امضا کرد، (17 جولای 2014) هافبک آلمانی 69 بازی در لالیگا 24 بازی در لیگ قهرمانان اروپا دو بازی در جام جهانی باشگاه ها دو بازی در کوپا دل ری یک بازی در سوپرجام اروپا و سوپرجام اسپانیا را به ثبت رسانده است.

در این 100 بازی کروس توانست یک لیگ قهرمان دو سوپرجام اروپا و یک جام جهانی باشگاه را فتح کند. بازیکن آلمانی صدمین بازی اش را در توئیتر خود جشن گرفت و نوشت: 100 بازی در بزرگترین تیم جهان. از لطف و محبتی که به من شده است سپاسگزارم.
   
مادرید 71 درصد بازی هایش را در حضور هافبک آلمانی خود با پیروزی پشت‌سر گذاشت. از زمانی که اولین بازی اش را در سوپرجام اروپا برابر سویا در کاردیف انجام داد توانست با همراهی لوکا موردیچ ریتم و نظمی به میانه میدان مادرید بدهد.

علاوه بر این کروس بازیکن باهوشی است او می تواند بازی حریف را بخواند که این یک برتری است. کروس در دو فصل حضورش در مادرید بیشتر به عنوان هافبک میانی بازی کرده است. بازیکن آلمانی به مادرید آمد تا جایگزین ژاوی آلونسو شود اما تنها دو بازی سوپرجام را در کنارش انجام داد و پس از چند روز آلونسو با بایرن مونیخ قرارداد امضا کرد. خروج هافبک اسپانیایی باعث شد کارلو آنچلوتی مرکز زمین را به بازیکنان تهاجمی بسپرد. با حضور بازیکنانی همچون خامس رودریگس ایسکو مودریچ و کروس مادرید توانست رکورد پیروزی ها را بشکند.

به همین خاطر مادرید از کاسیمرو بهره برد تا به عنوان هافبک دفاعی در زمین بازی کند. این کار موجب شد کروس و موردیچ به میانه میدان بروند و بتوانند بیشتر در زمین حریف کار کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید