برنامه ششم توسعه تا پایان آبان تقدیم دولت می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 367086
تاریخ انتشار: 3 شهریور 1395 - 18:29
دبیر هیئت رییسه مجلس:
دبیر هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که برنامه ششم توسعه در مجلس در حال پیگیری است، اعلام کرد: این برنامه تا پایان آبان سال جاری به دولت تحویل می‌شود.

اتاق خبر: احمد امیر آبادی فراهانی در حاشیه هفدهمین نشست سالیانه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل که به میزبانی یزد در حالی برگزاری است، در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت برنامه ششم توسعه در مجلس تصریح کرد: این برنامه در مجلس پیگیری می‌شود؛ به گونه‌ای که روز گذشته کمیته های چهارگانه امور عمومی، امور اجتماعی و فرهنگی، امور دفاعی و سیاست خارجی و همچنین امور اقتصادی و زیربنایی کمیسیون تلفیق برای بررسی برنامه تشکیل شد.

وی افزود: کمیته‌های مذکور در این هفته کار خود را با حضور نماینده دولت آغاز می‌کنند و حتی بعضی از این کمیته‌ها در زمان تعطیلات مجلس نیز به کار خود ادامه خواهند داد.

عضو کمیسون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: نتایج نشست‌های کمیته‌ها با حضور نمایندگان دولت، مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات بررسی می‌شود تا نهایتاً در صحن علنی به تصویب برسد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بودجه سال 96 باید براساس برنامه ششم تدوین شود، گفت: انتظار داریم لایحه‌ی برنامه ششم توسعه تا پایان آبان‌ماه به دولت تقدیم شود.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید