انتقاد افراد غیرکارشناس از دولت دور از خط مشی رهبری است | اتاق خبر
کد خبر: 36711
تاریخ انتشار: 3 بهمن 1391 - 11:20

رئیس عقیدتی - سیاسی نیروی انتظامی نوشهر با بیان این که انتقاد منصفانه ، مورد استقبال هر فرهیخته ای است ، گفت : متاسفانه برخی افراد غیرکارشناس ، دولت و رئیس جمهوری را مورد حمله قرار می دهند که بی انصافی و دور از خط مشی رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایرنا،حجت الاسلام ˈ سیداسماعیل حسینی مازندرانی ˈ روز یکشنبه در جمع فرماندهان انتظامی غرب مازندران افزود : قانون هدفمند کردن یارانه ها با هدف دستیابی به توسعه پایدار از سوی دولت اجرا شد که ابعاد مثبت آن و ضرورت اجرای آن ، بر کسی پوشیده نیست.

وی کاهش فاصله طبقاتی ، اجرای عدالت اقتصادی ، مدیریت مصرف انرژی و افزایش بهره وری را از دستاوردهای این قانون برشمرد و گفت : شیطنت عده ای در داخل با اهداف سیاسی سوداگرانه هم راستا با جنگ روانی رسانه های بیگانه است که با القای ناکارآمدی در پی شکست این قانون و اثبات ادعای غلط خود مبنی بر ناکارآمدی حکومت دینی هستند.

او افزود : دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای ، سلول های بنیادین و فناوری زیستی و نانو فناوری با توجه به تحریم های متعدد ، نمونه هایی از پیشرفت جمهوری اسلامی در سه دهه انقلاب و بویژه در دولت نهم و دهم است.

رئیس عقیدتی - سیاسی نیروی انتظامی نوشهر پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های مختلف سیاسی ، امنیتی ، اجتماعی و علمی را شاهدی بر این مدعا اعلام کرد و یادآور شد : پیروزی انقلاب به عنوان تحولی عظم در دنیا و تاریخ ایران زمین ثبت شده است.

وی همچنین با اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) و آغاز امامت امام عصر (عج) ، گفت : امامت و ولایت عامل انسجام امت است و مسلمانی پس از اطاعت از رسول خدا(ص) ، ولایت پذیری است.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید