44 متکدی پاکستانی در خرم آباد جمع آوری شد | اتاق خبر
کد خبر: 367236
تاریخ انتشار: 4 شهریور 1395 - 10:01
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: 44 متکدی پاکستانی در خرم آباد جمع آوری و اعزام آنها به اردوگاه تشخیص هویت در استان مرکزی انجام شد.

اتاق خبر:سید سعید شاهرخی عصر چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، گفت: طی هفته های گذشته متکدیانی با ایجاد مزاحمت برای مردم اقدام به تکدی گری کرده که اکثر آنها غیر بومی بوده که با تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که این تعداد از اتباع پاکستانی به صورت سازمان یافته در سطح شهر اقدام به تکدی گری می کردند.
وی ادامه داد: این تعداد به اردوگاهی در استان مرکزی اعزام و برای تشخیص هویت و بازگشت آنها به کشورشان توسط دستگاه های مربوطه انتقال داده شده اند.
وی گفت: مردم لرستان می توانند در صورت کمک به نیازمندان از طریق مراجع رسمی( کمیته امداد، بهزیستی) اقدام کنند .
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر لرستان در ادامه این جلسه از تصویب طرح پاکسازی نقاط آسیب خیز و ساماندهی آنها در شهرستان ها خبر داد و گفت: با نهایی شدن این طرح از هفته آینده به صورت پایلوت پاکسازی مناطق از متجاهرین و بزهکاران و ساماندهی آنها در چند نقطه از استان اجرا می شود.
غلامرضا آقامیرزایی از آموزش 157هزارو 500 نفر از دانش آموزان مقطع دوم متوسطه، معلمان و والدین آنها در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: این طرح با یک برنامه کارشناسی شده و با انجام مقدماتی از قبیل آموزش 60 نفر از مربیان در حوزه پیشگیری از اعتیاد و تهیه بسته های آموزشی از ابتدای سال تحصیلی در جامعه هدف انجام خواهد گرفت.
وی به 75 سمن مرتبط با حوزه مبارزه با مواد مخدر در استان اشاره کرد و گفت: با یک رقابت سالم این سمن ها را فعال نموده و در حوزه های مختلف بخصوص حوزه پیشگیری، فرهنگ سازی و صیانت اشتغال بهبود یافتگان به عنوان پل ارتباطی مردم و دستگاه های اجرایی فعالیت می کنند.

منبع:ایرنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید