اسکای نیوز: 5 جسد در سواحل جنوبی انگلیس پیدا شد | اتاق خبر
کد خبر: 367298
تاریخ انتشار: 4 شهریور 1395 - 18:47
شبکه تلویزیونی 'اسکای نیوز' گزارش داد: اجساد پنج شناگر طی 24 ساعت گذشته در سواحل جنوبی انگلیس یافت شده که این امر زنگ هشدار را برای گارد ساحلی این کشور به صدا درآورده است.

اتاق خبر: اسکای نیوز روز پنجشنبه گفت: این حادثه در سواحل 'کمبر سندز' واقع در منطقه 'ساسکس' در جنوب انگلیس که یکی از سواحل پر ازدحام این کشور محسوب می شود، روی داد.
این شبکه خبری گزارش داد: بالگرد های نجات و جستجو بر فراز منطقه به پرواز درآمدند و پلیس نیز از مردم خواست تا از ساحل فاصله گیرند.
سخنگوی پلیس ساسکس دراین باره گفت: سه جسد عصر روز سه شنبه به وقت محلی دراین منطقه پیدا شد و پس از آن جسد دو فرد دیگر نیز شب گذشته کشف شد.
به گفته پلیس ساسکس تمامی قربانیان مرد هستند.ش
اسکای نیوز گزارش داد: مقامات محلی این موضوع را که این افراد ممکن است بر اثر نیش 'عروس های دریایی' کشته شده باشند، بعید دانستند.
این گزارش می افزاید: مقامات محلی بیشتر این حادثه را متوجه سواحل صخره ای و جزر و مد می دانند.
'دی راسکیلی' یکی از مسئولان منطقه دراین باره گفت: وضعیت بسیار غم انگیزی است، تا این مرحله تمام تلاش خود را برای شناسایی این اجساد انجام داده ایم، ما همچنان به همکاری های خود با مقامات دریایی، گاردساحلی، شواری منطقه و سازمان های امداد و نجات برای روشن شدن ابعاد این حادثه دامه خواهیم داد.
سواحل کمبر سندز در ساسکس شرقی در جنوب انگلیس واقع است.
هفته گذشته نیز حداقل شش نفر بر اثر توفان و بارندگی شدید در سواحل مختلف انگلیس جان باختند.

منبع: ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید