تشکر وزیر ورزش از پیام تبریک رییس‌جمهور | اتاق خبر
کد خبر: 367372
تاریخ انتشار: 5 شهریور 1395 - 06:04
وزیر ورزش از پیام تبریک رییس‌جمهور برای کاروان ورزشی کشورمان در المپیک ریو تشکر کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا، حسن روحانی، رییس جمهور ایران در پیامی به ورزشکاران المپیکی تبریک گفته بود. محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان نیز با ارائه متنی از روحانی تشکر کرد. 

متن پیام تشکر گودرزی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

باسلام و احترام

ضمن تبریک هفته دولت، بدینوسیله از صدور پیام محبت آمیز جنابعالی و تقدیر از کاروان ورزشی کشورمان در المپیک ریو سپاسگزارم. به یقین حمایت های مؤثر حضرتعالی از ورزش همگانی و قهرمانی و حضور متوالی و روحیه بخش تان در جمع ورزشکاران و قهرمانان ملی، در کسب توفیقات و افتخارآفرینی در رویدادهای ببن المللی بسیار تأثیرگذار بوده است. برای جامعه ورزش کشور مایه مباهات است که ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران با اشراف کامل به شرایط حاکم بر بازی های المپیک ریو ٢٠١٦، قهرمانان، مدال آوران، پهلوانان، و بانوان افتخار آفرین را که با دلاوری و سلحشوری برای اعتلای نام ایران عزیز غیرتمندانه و با حفظ اصالت های فرهنگی و اعتقادی به مصاف حریفان رفتند  این گونه مورد عنایت و تفقد و تکریم  قرار دادند.  

به جنابعالی اطمینان می دهم وزارت ورزش و جوانان با همراهی و هماهنگی کمیته ملی المپیک و فدراسیون های ورزشی در اسرع وقت ضمن ارزیابی دقیق عملکرد کاروان ورزشی ایران در المپیک ریو، از تجارب این بازی ها برای برنامه ریزی دقیق‌تر و حضوری موفق‌تر در دو رویداد مهم پیش رو یعنی بازی های آسیایی ٢٠١٨ و بازی های المپیک ٢٠٢٠ اقدام خواهد نمود.
ان‌شاءالله امیدواریم در اولین فرصت و با حضور حضرتعالی، پاداش قهرمانان ورزشی المپیک و پارالمپیک ٢٠١٦ را تقدیم نماییم.

باتشکر مجدد. محمود گودرزی

 

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید