پاکستان میان تروریست‌ها تفاوت قائل نشود | اتاق خبر
کد خبر: 367478
تاریخ انتشار: 5 شهریور 1395 - 22:42
واشنگتن:
آمریکا بر ضرورت فرق نگذاشتن میان گروه‌های تروریستی در رویارویی با آنها توسط پاکستان تاکید کرد و خواستار تضمین عدم پناه دادن به این گروه‌ها در داخل خاک این کشور شد.

اتاق خبر: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: ما نگرانی خود را بابت مقابله دولت پاکستان با گروه‌های تروریستی ابراز داشته‌ایم. پاکستان نباید محل امنی برای گروه‌های تروریستی باشد و باید با آنها مقابله کند بدون آنکه میان آنها تفاوت قائل شود.

وی همچنین به این مساله اشاره کرد که راحیل شریف، رییس ارتش پاکستان باید تمامی اقدامات را برای مقابله با این گروه‌های تروریستی در نظر بگیرد و میان این گروه‌ها تفاوت قائل نشود تا آنها را از بین ببرد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین به حمله اخیر تروریستی به دانشگاه آمریکایی در کابل افغانستان اشاره کرد که در آن ده‌ها تن کشته و زخمی شدند و گفت: ما در گذشته نیز خواستار همکاری دولتهای اسلام آباد و کابل بودیم و حالا نیز از دو کشور می‌خواهیم تا با یکدیگر برای مقابله با تروریست‌ها همکاری کنند. این دو کشور باید هم برای جلوگیری از وقوع حملات مشابه و هم برای مقابله بیشتر با خشونت‌های تروریستی همکاری داشته باشند.

در جریان حمله شبه نظامیان مسلح به دانشگاه آمریکایی کابل 16 تن کشته شدند.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید