هر مشکلی در فضای اقتصادی ناشی از فراهم نکردن بستر مشارکت مردم است | اتاق خبر
کد خبر: 367626
تاریخ انتشار: 6 شهریور 1395 - 17:00
وزیر کشور:
وزیر کشور گفت: مشکلات کشور به دلیل فراهم نشدن بستر مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف است.

اتاق خبر: عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان‌های گنبد کاووس، آزادشهر و رامیان با گرامیداشت هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: امیدواریم توفیق داشته باشیم در مسیر خدمت به مردم بتوانیم از این عزیزان الگوبرداری کنیم.

وی با بیان اینکه شرق استان گلستان دارای شرایط ویژه‌ای برای رشد و توسعه پایدار است، افزود: امروز شما مدیران که در جلسه حاضر هستید باید پاسخگو باشید به مردم که چه کردید و برای خدمت به مردم در حوزه مسئولیت و اختیار خود چگونه اقدام کردید.

وزیر کشور محور هفته دولت را پاسخگویی دولتمردان و نمایندگان دولت در شهرستان‌ها دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب و کشور مال مردم است و مردم که ولی‌نعمتان ما هستند انتظار داشتن یک زندگی مطلوب و حداقلی از ما دارند که انتظار زیادی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رحمانی‌فضلی با تأکید بر اینکه خواسته ما در هیأت دولت از شما مدیران پاسخگو دانستن خود در برابر خدا، مردم و انقلاب است، تصریح کرد: همه قبول داریم که عقب‌افتادگی‌های تاریخی حاصل از سال‌های طویل بی‌توجهی به منطقه یک شبه حل نمی‌شود اما این نافی ضرورت تلاش ما برای رفع آنها نخواهد بود. مردم هم از ما تغییرات یک شبه و یک ساله را نمی‌خواهند. مردم از مسئولان می‌خواهند که در وهله اول تمام تلاش و توان خود را معطوف به مشکلات کشور کنیم و در وهله دوم گزارش صادقانه‌ای به آنها در کمال شفافیت ارائه دهیم.

وزیر کشور مهمترین عنصر رشد توسعه را خود مردم و فراهم کردن زمینه مشارکت برای آنها دانست و تصریح کرد: هر مشکلی که در فضای اقتصادی و توسعه کشور وجود دارد ناشی از فراهم نکردن بستر مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف و اتکای به نفت به جای اتکا به مردم است.

منبع: ایسنا

95103

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید