بازگشت سانگ یانگ موسو | اتاق خبر
کد خبر: 367672
تاریخ انتشار: 6 شهریور 1395 - 20:59
سانگ یانگ، تصمیم دارد از این پس پیکاپ کوراندو اسپرت را با نام آشنای موسو روانه بازار کند. قرار است این پیکاپ با موتور و گیربکسی جدید تولید شود. همچنین تغییراتی در ظاهر و کابین آن نیز در دستور کار قرار گرفته شده است.

به گزارش اخبار خودرو ، یکی از پیکاپ های ارزان قیمت که در بازار اروپا طرفدارانی دارد محصولی از خودرو ساز کره ای سانگ یانگ می باشد که کوراندو اسپرت نام دارد. قرار است پیکاپ کوراندو اسپرت با تغییرات فنی و نام آشنای موسو وارد بازار اروپا شود. موسو به معنای کرگدن می باشد.

موسو در سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۵ در اروپا عرضه می شد و در ایران هم اولین خودروی سانگ یانگ بود که توسط شرکت خودرو سازی مرتب تولید می شد.

korando_sports_dmz_1-1

کوراندو اسپرت با موتور دیزل ۱۵۳ اسب بخاری و استاندارد یورو۵ عرضه می شد و دارای گیربکس پنج سرعته بود. نمونه جدید کوراندو اسپرت که از این پس با نام موسو شناخته خواهد شد، به موتور ۲٫۲ لیتری ۱۷۶ اسب بخاری با استاندارد یورو ۶ مجهز خواهد شد و گیربکس آن نیز از نوع شش سرعته اتوماتیک خواهد بود.

korando_sports_dmz_3

بجز موتور و گیربکس ظاهر جلویی و کابین آن نیز دچار تغییراتی بخصوص برروی داشبورد و نمای جلویی خواهد شد. سیستم تعلیق همانند کوراندو اسپرت خواهد بود و همچنان توانایی حمل یک تن بار در موسو باقی خواهد ماند.

ssangyong-korando-sports-pick-up-with-1-tonne-payload-5

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید