حوادث رانندگی در استان مرکزی سه کشته و سه مجروح به جا گذاشت | اتاق خبر
کد خبر: 367711
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 00:46
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی در این استان سه کشته و سه مجروح به جا گذاشت.

اتاق خبر: سرهنگ محمود خلجی افزود: این حوادث در دو روز گذشته بر اثر وقوع سه حادثه رانندگی در میدان ساعت شهرستان زرندیه، کنار گذر اراک محدوده نزدیک به روستای نمک کور و جاده روستای هزاوه اراک اتفاق افتاد.
وی بیان کرد: حادثه میدان ساعت شهرستان زرندیه بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه کامیون کمپرسی به وقوع افتاد که در این سانحه یکی از سرنشینان خودروی پیکان پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و دو سرنشین دیگر این خودور مجروح شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: 50 درصد علت این حادثه رعایت نکردن حق تقدم از سوی کامیون کمپرسی و 50 درصد شهرداری زرندیه به دلیل نصب نکردن علایم هشدار دهنده گزارش شده است.
سرهنگ خلجی افزود: در حادثه کنار گذر اراک در محدوده روستای نمک کور یک دستگاه رانا به دلیل ورود ناگهانی یک دستگاه پراید از مسیر فرعی به مسیر اصلی جاده واژگون شد که بر اثر آن یکی از سرنشینان خودوری رانا در دم فوت و سرنشین دیگر آن مجروح شد.
وی، علت وقوع این حادثه را بر اساس نظر کارشناسان، رعایت نکردن حق تقدم عبور از سوی خودروی سواری پراید اعلام کرد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: حادثه رانندگی روستای هزاوه نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت به وقوع پیوست که در این سانحه راکب موتورسیکلت پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.
سرهنگ خلجی گفت: علت این حادثه توانایی نداشتن راکب موتورسیکلت در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه گزارش شده است.
از ابتدای امسال تاکنون 188 نفر بر اثر حوادث رانندگی درون و برون شهری در استان مرکزی جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا

95102

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید