امیدوارم حمایت‌های تاج از فوتبال ساحلی ادامه داشته باشد | اتاق خبر
کد خبر: 367763
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 05:43
میرشمسی:
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی پس از بازگشت تیم به کشورمان از زحمات رییس فدراسیون جهت اعزام تیم به مسابقات قدردانی کرد.

دیدار تیم های فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس و کویر اردکان یزد

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدحسین میرشمسی گفت: از اینکه در این رقابت‌ها عملکرد خوبی داشتیم بسیار خوشحال هستیم. در واقع بار دیگر در جمع هشت تیم برتر آسیا برتری خود را به اثبات رساندیم و حاصل زحماتمان را دیدیم.

وی ادامه داد: البته وضعیت اعزام تیم ما تا روز آخر مشخص نبود و در نهایت با پیگیری های رییس فدراسیون و با تمام تلاشی که وی انجام داد به چین اعزام شدیم.

سرمربی تیم ملی افزود: در طول سال زحمات زیادی طی اردوها می کشیم و اعزام نشدن تیم ضربه بزرگی به تلاش ها و حتی روحیه بازیکنان وارد می کرد که خوشبختانه با مدیریت خوب تاج در نهایت عازم مسابقات جام قاره آسیا شدیم و از اینکه با دست پر برگشتیم بسیار خوشحال هستیم.

وی تاکید کرد: همچنین محمدرضا ساکت امروز به استقبال تیم آمد که علیرغم خستگی مسابقات و مسیر پرواز طولانی که داشتیم حضور وی بدون شک قوت قلبی برای ما بود.

میرشمسی در پایان گفت: از زحمات خالصانه دپارتمان فوتبال ساحلی هم کمال تشکر را دارم و به نمایندگی از کادرفنی، بازیکنان و دپارتمان فوتبال ساحلی افتخار کسب شده را به رییس فدراسیون که زمینه اعزام ما و این افتخار آفرینی را ایجاد کرده است، تقدیم می کنم. ضمن این که امیدوارم حمایت های او کما فی السابق از فوتبال ساحلی ادامه داشته باشد تا با اعزام به رقابت‌های المپیک ساحلی آسیا، ضمن دفاع از عنوان قهرمانی خود در آسیا افتخار دیگری برای کشورمان به دست آوریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید