سزار و سیاه‌جامگان در یک قدمی عقد قرارداد | اتاق خبر
کد خبر: 367781
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 07:35
مسئولان تیم فوتبال سیاه‌جامگان بعد از حضور عیسی ترائوره در تمرینات این تیم در آستانه عقد قرارداد با برونو سزار هستند.

برونو سزار

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم فوتبال سیاه‌جامگان از روز گذشته (جمعه) راهی اصفهان شد تا اردویی را در این شهر برگزار کند. آنها امروز (شنبه) به مصاف سپاهانی می‌روند و در روزهای آینده هم با ذوب آهن دیدار خواهند کرد.

در روزهای گذشته دو بازیکن این تیم یعنی رضا نور محمدی و روح الله سیف اللهی در تمرینات این تیم حاضر نشده اند و به گفته مسئولان باشگاه این دو بازیکن برای پاسخگویی باید در کمیته‌ انضباطی حاضر شوند. البته سیف اللهی روز گذشته با انتشار عکسی در فضای مجازی از حضورش در هلند خبر داد و مشخص نیست که حضور او در این کشور به چه دلیلی  بوده است.

طبق شنیده‌ها در تمرینات گذشته این تیم اختلاف نظر کوچکی میان سیف اللهی و کاظمی به وجود آمد اما کاظمی در صورت پاسخگو بودن این بازیکن، او را می‌بخشد.

به گفته نور محمدی، مسئولان باشگاه از ابتدای فصل به تعهدات مالی خود عمل نکرده اند که البته این موضوع به تایید باشگاه رسیده است.

از طرفی سیاه‌جامگانی‌ها که در صدد تقویت خط حمله تیم‌شان هستند، مذاکراتی را با دو بازیکن خارجی انجام داده‌اند و یکی از این بازیکنان یعنی عیسی ترائوره در اصفهان تیم را همراهی می‌کند.

برونو سزار، مهاجم سابق سپاهان هم دومین بازیکن مدنظر این تیم مشهدی است و فقط بر سر مدت قرارداد  به توافق دست نیافته‌اند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید