اوسیانو کروز: کار سختی برای انتخاب 23 بازیکن نهایی داشتیم | اتاق خبر
کد خبر: 367785
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 08:00
امیدوارم تا پنجشنبه دیگر هیچ بازیکنی ملیت قطری نگیرد!
اوسیانو کروز با بیان اینکه کادر فنی تیم ملی کار سختی برای انتخاب بازیکنان نهایی برای دیدار با قطر و چین داشت، گفت: امیدوارم تا قبل از پنجشنبه دیگر بازیکنی ملیت قطری نگیرد!

اوسیانو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مربی تیم ملی فوتبال در حاشیه تمرین امروز ملی‌پوشان اظهار کرد: همان طور که مطلع هستید اردوی اولیه به هر دلیلی که می‌دانید لغو شد و گزینه‌ای که در اختیار ما بود اردوی ایتالیا بود که به هر حال این اردو برگزار شد. باید بگویم که تعهد و انگیزه بازیکنان فراتر از صددرصد بود. از عملکرد تک تک بازیکنان در اردوی ایتالیا رضایت داشتیم و به همین دلیل دردسر زیادی برای انتخاب بازیکنان داشتیم.

او گفت: بازیکنانی مثل رفیعی، کامیابی‌نیا، مظاهری، پهلوان، طیبی و تبریزی بازیکنانی بودند که استحقاق حضور در اینجا را داشتند ولی این تصمیمات باید گرفته می‌شد. با این حال مسئولیت بازیکنان فعلی دوچندان است چرا که نه تنها باید از فوتبال ایران دفاع کنند بلکه باید نشان دهند استحقاق بودن در تیم ملی را دارند.

کروز در پاسخ به این سوال که از تیم قطر چقدر شناخت دارد؟ گفت: یکی از کیفیت‌هایی که اعضای کادر تیم ملی دارند این است که به خوبی از نقاط ضعف و قوت حریفان مطلع هستند. در حال حاضر زمان این نیست که فقط دغدغه بازی با قطر را داشته باشیم بلکه زمان آن است که بهترین عملکرد را داشته باشیم. وقتی روز بازی با قطر برسد قطعا بهترین عملکرد را خواهیم داشت. امیدوارم که تا روز قبل از بازی ایران و قطر، بازیکن دیگری ملیت قطری نگیرد!

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید