۱۱ پروژه کشاورزی با اعتبار ۲۲ میلیارد ریالی در خدابنده افتتاح شد | اتاق خبر
کد خبر: 367805
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 09:46
به مناسبت ‌هفته دولت
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ۱۱ پروژه آبیاری تحت فشار به وسعت ۳۰۰ هکتار با اعتبار بیش از ۲۲ میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال در شهرستان خدابنده افتتاح شد.

اتاق خبر: همزمان با پنجمین روز از هفته دولت امروز پروژه آبیاری تحت فشار  با حضور رحیم عصفوری، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان، حسین جعفری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و سایر مسئولان استانی و شهرستانی در خدابنده افتتاح شد.

افتتاح 11 پروژه آبیاری تحت فشار به وسعت 300 هکتار با اعتبار بیش از 22 میلیارد و 660 میلیون ریال و احداث کانال‌های آبیاری عمومی به طول800 متر در روستاهای  "گل مکان" و "امیرلو" ازجمله پروژه‌های به بهره برداری رسیده در شهرستان خدابنده است.

افتتاح طرح مرغداری صنعتی( نیمچه گوشتی)  با ظرفیت 40 هزار قطعه، تولید 240 تن گوشت و اشتغالزایی برای 8 نفر در روستای "توپقره" از دیگر پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده در شهرستان خدابنده است.

16 میلیارد ریال از مجموع سرمایه‌گذاری انجام گرفته مربوط به آورده شخصی و 3 میلیارد و 650 میلیون ریال آن در قالب اعطای تسهیلات به متقاضیان ارائه شده است.

به گفته علی عیوضی، مدیر جهاد کشاورزی خدابنده اجرای بند "اوچ‌داش" با اعتبار 9 میلیارد و 990 میلیون ریال، افتتاح نخستین گلخانه هیدروپونیک با سرمایه‌گذاری 12.5 میلیارد ریالی بخش خصوصی، افتتاح نخستین واحد صنعتی تولید قارچ خوراکی 300 تنی با سرمایه‌گذاری 34 میلیارد ریالی از جمله پروژه‌های شاخص مدیریت جهاد کشاورزی خدابنده در دولت یازدهم است.

منبع: تسنیم

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید