۱۶۰هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط پرداخت می شود | اتاق خبر
کد خبر: 367834
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 11:51
نوبخت:
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: افزون بر ۱۶۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای فعال شدن صنایع کوچک و متوسط تا پایان امسال پرداخت می شود.

اتاق خبر: محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران اسفراین اظهار کرد : این میزران تسهیلات برای شتاب بخشیدن به رونق اقتصادی و فعال شدن هفت هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی متوسط و کوچک در کشور تا قبل از پایان سال پرداخت می شود.
وی افزود: ۲۲۲ طرح در خراسان شمالی شناسایی و برای دریافت تسهیلات معرفی شده است که اقدامات لازم در این زمینه انجام خواهد شد.
معاون رئیس جمهوری گفت: در سطح کشور از هفت هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی کوچک و متوسط بیش از سه هزار واحد موفق به دریافت تسهیلات شده است و تا قبل از پایان سال این واحدها فعال می شوند.
سخنگوی دولت افزود: پیش بینی می شود، با این اقدام ۱۵۰ هزار فرصت شغلی برای جوانان فراهم شود.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه مقارن ظهر شنبه برای انجام سفری دو روزه وارد خراسان شمالی شد و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا به اسفراین عزیمت و ۸۴ طرح عمرانی این شهرستان را افتتاح کرد.
نوبخت همچنین پس از سخنرانی در سالن ۱۰۰۰ نفری مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین از طرح در دست اجرای راه آهن این شهرستان بازدید کرد.
نوبخت عصر شنبه با حضور در بجنورد مرکز خراسان شمالی در جلسه برگزیدگان و فعالان اقتصادی استان در استانداری شرکت می کند.
معاون رئیس جمهوری امروز در سیمای خراسان شمالی (شبکه اترک) نیز حضور می یابد.
افتتاح همزمان طرح های هفته دولت در بجنورد مرکز خراسان شمالی با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، افتتاح و بازدید بخشی از پروژه دوبانده کردن محور بجنورد به جنگل گلستان و شرکت در شورای برنامه ریزی استان و نشست خبری با خبرنگارن از برنامه های دومین روز سفر محمد باقر نوبخت به خراسان شمالی است.
شهرستان ۱۲۷ هرا رنفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری بجنورد مرکز خراسان شماالی قرار دارد.

منبع: ایرنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید