ادغام اتحادیه های صنفی بدون خطا اجرایی شود | اتاق خبر
کد خبر: 367915
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 17:53
رئیس اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید
رئیس اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید پیشنهاد کرد که اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید شمیرانات و شهرری به حوزه تهران بازگردند.

اتاق خبر: عباس شمیرانی در خصوص ادغام اتحادیه های همگن، فاقد بنیه مالی و حدنصاب بر طبق مصوبه هیات عالی نظارت با اعلام این که ادغام اتحادیه های صنفی نباید عجولانه انجام شود، تاکید کرد: ادغام نیازمند بررسی کارشناسانه است تا بدون کوچکترین اشتباه به سرانجام برسد.  

 وی ضمن اشاره به اینکه اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید دارای ۵۶۰ عضو در تهران است، افزود: در گذشته شمیرانات و شهرری نیز در حوزه تهران بود اما اکنون از تهران جدا شدند و با تعداد اعضای نسبتا پایین تری فعالیت می کنند.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید متذکر شد: به نظر می رسد به جای ادغام اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید با اتحادیه ی دیگری، باید به فکر این باشیم که حوزه شمیرانات و شهرری را دوباره به تهران بازگردانیم.

وی در پاسخ به این سوال که کدام اتحادیه با اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید همگن است و مشابهت کاری دارد نیز گفت: اتحادیه ی قفل، میخ و لولا نزدیک ترین اتحادیه به ما است که البته تنها ۱۰ تا ۱۵ درصد با اتحادیه ی ما مشابهت کاری دارد و همگن است چون کار ما تعمیرات و خدمات است اما فعالیت آنها در حوزه فروش است بنابراین ادغام این دو اتحادیه موضوعیت ندارد.

منبع: اتاق اصناف

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید