طاهری: تابع تصمیم سازمان لیگ هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 368011
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 03:43
مشکل‌مان با اسپانسر برطرف شد
سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید در مورد حضور رامین رضاییان در این تیم در نهایت هر تصمیمی که برانکو بگیرد، اجرایی می‌شود.
علی اکبر طاهری مدیر عامل پرسپولیس

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار کرد: شرایط تیمی ما بسیار خوب است و با توجه به تعطیلی لیگ در هفته‌های گذشته تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتیم و تیم‌مان را آماده رویارویی با تراکتورسازی تبریز کرده‌ایم. می‌دانیم شرایط بازی با تیمی مثل تراکتورسازی برای ما سخت خواهد بود اما همه تلاش‌مان بر این است که به همت بازیکنان و البته کادر فنی بتوانیم نتیجه خوبی در این دیدار بگیریم.

او در ادامه درباره اینکه تبریزی‌ها خواهان برگزاری بازی در ورزشگاه اختصاصی خود هستند گفت: ما تابع تصمیمات سازمان لیگ هستیم و در این زمینه هر تصمیمی که سازمان لیگ بگیرد، آن را اجرایی می‌کنیم. می‌دانیم که ممکن است ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی استانداردهای لازم را نداشته باشد اما اگر تامین امنیت بازی را تضمین کنند مشکلی برای بازی وجود نخواهد داشت. ما تابع تصمیمات سازمان لیگ در این زمینه هستیم.

طاهری در ادامه در پاسخ به سوالی درباره حضور رامین رضاییان در تیم پرسپولیس اظهار کرد: همان طور که بارها در این باره صحبت کرده‌ام، رامین رضاییان با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. در آخرین مصاحبه‌ای که این بازیکن انجام داد، خودش هم به این موضوع اذعان داشت که یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد. بنابراین رضاییان بازیکن باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود و فکر نمی‌کنم که مشکلی وجود داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برانکو هم خواستار حضور این بازیکن در ترکیب تیمش است گفت: در این زمینه درباره ترکیب تیم برانکو نظر می‌دهد. او می‌داند که چگونه از رضاییان و سایر بازیکنان استفاده کند. البته ما راه‌های مختلف را برای حضور این بازیکن در تیم بررسی می‌کنیم و در نهایت هر نظری که برانکو داشته باشد اجرا می‌شود. مطمئنا راهکاری را اجرایی می‌کنیم که نه تیم و نه رامین رضاییان متضرر نشوند.

طاهری در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا قرار است گولچ در بازی‌های آسیایی برای پرسپولیس بازی کند گفت: همان طور که گفتم راه‌های مختلف را بررسی می‌کنیم و هنوز تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده‌ایم.

وی در پایان به دیدار روز پنجشنبه ایران مقابل قطر اشاره کرد و گفت: من به همه آحاد و دست‌اندرکاران فوتبال ایران می‌گویم که رنگ‌های باشگاهی را کنار بگذارند و برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران و پرچم روز پنجشنبه به ورزشگاه بیایند. از هواداران پرسپولیس هم می‌خواهم که در این روز یکصدا تیم ملی ایران را تشویق کنند. مطمئنا موفقیت تیم ملی مهم‌ترین مسئله حال حاضر فوتبال است. ما هم به عنوان باشگاه پرسپولیس حمایت خودمان را رسما از تیم ملی فوتبال اعلام می‌کنیم.

طاهری در ادامه درباره قطع همکاری با اسپانسر باشگاه هم گفت: ما با اسپانسر قطع همکاری نکردیم اما با توجه به مفادی که در قراردادمان بود اسپانسر به بخشی از تعهداتش عمل نکرده بود که در این باره نامه‌ای را قصد داشتیم برایشان بفرستیم که با تعاملاتی که انجام شد، از این کار صرف نظر کردیم. مشکلی هم از این بابت وجود ندارد. همکاری ما کماکان با اسپانسر ادامه دارد. گاهی اوقات در قراردادها وقتی مشکلی پیش می‌آید بر اساس بندهایی که در قرارداد وجود دارد عمل می‌کنند که ما هم این کار را کردیم اما با تعامل، این مشکل برطرف شده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید