پایان همکاری ایوان گارچف بلغاری با فدراسیون وزنه‌برداری ایران تمرین تیم ملی وزنه برداری | اتاق خبر
کد خبر: 368017
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 04:28
همکاری مشاور بلغاری با فدراسیون وزنه‌برداری ایران به پایان رسید و سجاد انوشیروانی نیز فعلا تا بازی‌های آسیایی هدایت تیم ملی بزرگسالان را بر عهده خواهد داشت.

تمرین تیم ملی وزنه برداری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی عطار اشرفی درباره نتیجه جلسه شورای عالی فنی وزنه‌برداری بیان کرد: ایوان گارچف که به عنوان مشاور در فدراسیون مشغول به فعالیت بود، همکاری‌اش با فدراسیون به پایان رسیده و امشب به کشور خود بازمی‌گردد. او تا بازی‌های المپیک ریو قرار بود با فدراسیون همکاری داشته باشد. همچنین در این جلسه قرار شد سجاد انوشیروانی فعلا تا بازی‌های آسیایی 2018 به عنوان سرمربی تیم ملی فعالیت کند. او قرار است دو هفته دیگر برنامه‌های خود را ارائه دهد. فدراسیون به دنبال این است کار جدیدی را انجام دهد و برنامه‌ها از حالت سنتی به مدرن تغییر پیدا کند.

او ادامه داد: در این جلسه در مورد نحوه وزنه گرفتن برای بهداد سلیمی هم صحبت شد که به توافق رسیدیم. به هر حال بهداد سلیمی از سال 2010 تاکنون به همین شکل وزنه می‌زده و مورد موافقت داوران هم بوده است. در جاهایی صحبت شد که وزنه‌ها را بهداد خودش انتخاب کرده در صورتی که وزنه‌ها خود انوشیروانی و با هماهنگی بهداد سلیمی انتخاب کرده است.

عطار اشرفی همچنین در مورد دیگر موارد بحث شده در جلسه شورای عالی فنی گفت: رامین ربیعی که به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان فعالیت می‌کند، برنامه‌های خود را ارائه کرد و قرار شد که با اعلام ترکیب نفرات دعوت شده، اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقه‌های قهرمانی جوانان آسیا برگزار شود. نفرات دعوت شده هم ترکیبی از کسانی هستند که در مسابقه‌های جهانی جوانان حضور داشتند و مقام کسب کردند.

همچنین نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان اعلام شدند که اسامی آنها به این شرح است:

علیرضا طاهریان(دسته 62 کیلوگرم)، مصطفی زارعی(دسته 77 کیلوگرم)، عارف خاکی و رامین ولی پور(دسته 85 کیلوگرم )، رضابیرالوند، مهردادقهرمانی و رحمان اورامه(دسته 94 کیلوگرم)، علیرضا دهقان، محمدحسین رئیسی و پیمان جان( دسته 105 کیلوگرم) امیرحسین فضلی، علیرضاسلیمانی و سعید رضازاده (دسته 105+ کیلوگرم)

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید