فرهاد مجیدی مربی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 368035
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 06:37
بهتاش فریبا:
مدیر فنی تیم فوتبال باشگاه استقلال ضمن تکذیب خبر جدایی‌اش از این باشگاه، گفت: اگر بعد از چند هفته متوجه شوم که هیچ کارایی مثبتی برای استقلال ندارم از این تیم می‌روم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، بهتاش فریبا با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیم فوتبال استقلال در تطعیلات لیگ، گفت: از روزی که من به استقلال آمدم فضای خوبی را در این تیم شاهد بودم و همه چیز طبق برنامه پیش می رود. امیدوارم این روند تا پایان تعطیلی ادامه داشته باشد و با تمرینات منظمی که بازیکنان انجام می دهند استقلال بتواند با قدرت شروعی دوباره در لیگ شانزدهم داشته باشد.

وی درباره حضور مجتبی حقدوست در تمرین استقلال و اینکه سرپرست تیم نفت تهران گفته حقدوست حق تمرین با استقلال را نداشته است، گفت: فکر نمی کنم این بازیکن برای آمدن به استقلال مشکلی داشته باشد؛ خصوصا اینکه وقتی با منصوریان در این مورد صحبت کرده ام وی گفت حقدوست هیچ مشکلی بر ای پیوستن به استقلال ندارد و به همین دلیل در تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرده است.

مدیر فنی استقلال تاکید کرد: مسئولان استقلال آنقدر بی تجربه نیستند که بخواهند بازیکنی را جذب کنند که باشگاهش اجازه ندهد زیرا می دانند این مساله برای تیم مشکل ساز خواهد شد.

وی در خصوص حضور پادووانی در استقلال نیز گفت: خود این بازیکن علاقه شدیدی دارد که به استقلال بیاید و تقریبا تمام کارهای پیوستنش به جمع ما تمام شده است. پادوانی تنها منتظر یک استعلام از فیفاست تا بتواند هر چه زودتر تمریناتش را با استقلال شروع کند.

بهتاش فریبا در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد خود را با با باشگاه استقلال ثبت کرده یا خیر؟ گفت: با توجه به اینکه سیدرضا افتخاری سرپرست باشگاه استقلال امروز جلسه ای را با وزیر ورزش داشته و حکمش به تازگی امضا شده، قرار است ظرف یکی، دو روز آینده قرارداد من نیز با استقلال به ثبت برسد.

وی درباره اینکه گفته می شود به خاطر عدم ثبت قراردادش از استقلال جدا می‌شود، گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. من این فصل به تازگی به استقلال آمده ام  و تلاش می کنم آنچه را که در توان دارم برای موفقیت استقلال به کار ببندم اما بعد از چند هفته اگر متوجه شوم که هیچ کارایی مثبتی برای استقلال ندارم از تیم می روم.

مدیر فنی استقلال دربار مطرح شدن نام فرهاد مجیدی به عنوان گزینه جانشینی علیرضا منصوریان همگفت: فرهاد مجیدی بازیکن بزرگ استقلال بوده، هست و خواهد بود و مردم او را همانند منصوریان دوست دارند. مطمئنم روزی خواهد رسید که مجیدی هم مربی استقلال خواهد شد.

بهتاش فریبا در ادامه تاکید کرد: مجیدی در حال حاضر جوان است. او در کلاس های مربیگری شرکت کرده و نیاز به تجربه دارد. مطمئنا یک روز هم به عنوان سرمربی در استقلال کارش را آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید