مجلس از ادغام اتحادیه های همگن استقبال می کند | اتاق خبر
کد خبر: 368116
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 19:20
الیاس حضرتی:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی برای ادغام اتحادیه های همگن مصوبه خوبی است و مجلس از ادغام اتحادیه ها و تشکیل یک اتحادیه منسجم و مستقل استقبال می‌کند.

اتاق خبر: الیاس حضرتی همچنین به ضرورت رفع موانع تولید اشاره کرد و افزود: حمایت تولید از داخلی و رفع موانع تولید در اولویت برنامه های مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

وی ادامه داد: دغدغه اصلی نمایندگان این است که بتوانند فضایی را برای رشد تولید ملی ایجاد کنند . با رفع موانع تولید و سرمایه گذاری ، سرمایه گذاران اعتبار و ارزش بیشتری می یابند و از این طریق زمینه کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی مهیا می شود.

حضرتی با اینکه با اجرای سیاست حمایت از تولید داخلی می توان تولید در استان‌ها را رونق داد، گفت: اختصاص تسهیلات رونق تولید را به دنبال دارد و دولت باید مشکلات نقدینگی واحدهای تولیدی را با پرداخت تسهیلات ارزان مرتفع سازد.

وی به برگزاری نشست هم اندیشی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و هیات رئیسه اتاق اصناف ایران اشاره کرد و افزود: برای حل مشکلات حوزه اصناف جلسات متعددی را با مسئولان اتاق اصناف ایران داشتیم که امیدواریم با اصلاح برخی قوانین و مقررات، برای حل مشکلات اصناف به ویژه صنوف تولیدی گام های اساسی برداشت.

منبع: اتاق اصناف

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید