در صورت تخلف برخورد می‌کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 368141
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1395 - 22:01
در اردیبهشت ماه امسال شورای رقابت بر اساس صدور مجوزی با افزایش ۰٫۴ درصدی قیمت محصولات سایپا موافقت کرده بود. اما پس از اینکه سایپا قیمت تازه محصولات خود را اعلام کرد شاهد مقاومت بازار و اعتراض خریداران در خصوص قیمت جدید خودرو ها بودیم.

به گزارش اتاق خبر  و به نقل از تسنیم، رضا شیوا در گفتگویی با اشاره به مجوز اردیبهشت ماه شورای رقابت که براساس آن با افزایش ۰٫۴ درصدی قیمت محصولات سایپا موافقت شده بود، اظهارداشت: براساس این مجوز سایپا می‌تواند به طور متوسط ۰٫۴ درصد افزایش قیمت را در محصولات خود اعمال کند.

وی با بیان اینکه قیمت‌های جدید خودروسازان توسط کارشناسان شورای رقابت مورد بررسی قرار می‌گیرد، افزود: در صورت تخلف برخورد لازم انجام خواهد شد.

اخیراً قیمت کارخانه ای سایپا ۱۳۲ مدل SE با رشد قیمت ۷۵۰ هزار تومانی از ۲۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به فروش می رسد. همچنین سایپا ۱۳۱ مدل SE  با رشد ۴۷۰ هزار تومانی از ۲۰ میلیون و۲۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و سایپا ۱۱۱ مدل SE  هم با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی از ۲۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

تیبا SX  هم با رشد ۷۵۶ هزار تومان به قیمت ۲۴ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان و قیمت وانت سایپا ۱۵۱ مدل SE با رشد ۶۱۶ هزار تومان به قیمت ۱۸ میلیون و ۶۹۶ هزار  تومان تعیین شده است.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید