دولت قدردان زحمات کی‌روش است | اتاق خبر
کد خبر: 368229
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 10:06
جهانگیری:
معاون اول رییس جمهور با حضور در محل تمرین تیم ملی فوتبال ایران از زحمات کادر فنی تیم ملی تشکر کرد و گفت: دولت با تمام توانش در ادامه راه به تیم ملی کمک می‌کند.

به گزارش  اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری که عصر امروز (دوشنبه) در محل تمرین تیم ملی فوتبال ایران حاضر شده بود، گفت: من از اعضای تیم صمیمانه تشکر می‌کنم. آنچه مهم است اینکه دولت و شخص رییس جمهور با تمام توان پشتیبان بازیکنان، کادر فنی و کارلوس کی‌روش که در سال‌های حضور در ایران زحمات زیادی کشیده است، خواهد بود. دولت قدردان زحمات کی‌روش است.

 او ادامه داد: همین که تیم ملی ما در آسیا رتبه اول را دارد بسیار خوب است و ما از این بابت تشکر می‌کنیم. مردم ما از تیم ملی انتظار دارند که به جام جهانی صعود کند. به زودی مسابقه‌های تیم ملی آغاز می‌شود و ان‌شاءالله فدراسیون و وزارت  ورزش برنامه‌ریزی لازم را برای تیم ملی انجام داده‌اند که با آمادگی کامل به هدف، یعنی صعود به جام جهانی دست یابند.

 معاون اول رییس جمهور همچنین گفت: برای تیم ملی آرزوی توفیق می‌کنم. دولت با تمام توانش در ادامه راه هم به تیم ملی کمک می‌کند تا دل مردم شاد شود. جامعه ایران به نشاط و امید نیازمند است. هر بازی که تیم ملی انجام می‌دهد، میلیون‌ها ایرانی را خوشحال می‌کند. من هم به این دلیل اینجا حاضر شدم که هم به اعضای تیم خداقوت بگویم و هم برایشان آرزوی موفقیت داشته باشم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید