دو مدال قایقران پیشین ایران در مسابقات قهرمانی کشور آلمان | اتاق خبر
کد خبر: 368243
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 11:41
سعید فضل اولی در رقابت‌های قهرمانی کشور آلمان به دو مدال رسید.

فرزین اسدی - سعید فضل اولی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در جریان بازی‌های المپیک ورزشکاران ایرانی زیادی بودند که در قالب کشورهای دیگر به رقابت می‌پرداختند و حتی مدال‌ آوری هم کردند، اما گویا قرار نیست کوچ قهرمانان به کشورهای دیگر به پایان برسد. روز گذشته (یکشنبه)  سعید فضل اولی ملی‌پوش سابق قایقرانی ایران که بعد از قهرمانی جهان سال 2015 راهی آلمان شد در رقابت‌های قهرمانی این کشور به آب زد و در دو ماده به مدال رسید.

فضل‌اولی در کایاک تک نفره هزار متر سوم شد و در کایاک چهار نفره هزار متر نیز به مدال نقره رسید و با توجه به شرایط انتخابی تیم ملی آلمان گام بلندی برای رسیدن به تیم ملی قایقرانی این کشور برداشت.

البته روز گذشته فضای مجازی کشور پر شد از اخباری مبنی بر این که او به تیم ملی آلمان رسیده، اما هنوز این اتفاق نیفتاده و فضل‌ اولی راه زیادی پیش‌روی خود دارد تا بتواند به این هدف برسد.

این مسابقات قهرمانی کشور نخستین مرحله انتخابی تیم ملی بوده که فضل اولی در آن درخشیده است. قایقرانی آلمان سه اردوی مختلف برای قایقران‌هایی که شانس رسیدن به تیم ملی را دارند برگزار می‌کنند و در نهایت یک تست انتخابی خواهد گرفت تا ملی‌پوشانش را تعیین کنند. در نهایت نیز نفرات در قالب دو تیم ملی "الف" و "ب" تمرین‌های‌شان را شروع خواهند کرد.

انتخابی اصلی تیم ملی آلمان اوایل سال آینده برگزار می‌شود.

 


انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید