بازگشت ۶ بازیکن معترض استقلال خوزستان به تمرینات | اتاق خبر
کد خبر: 368249
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 12:07
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به بازگشت شش بازیکن معترض تیم به تمرینات، گفت: در این جریان سوتفاهمی بود که برطرف شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی اظهار کرد: روز گذشته (یکشنبه) این بازیکنان تماس گرفتند که می‌خواهند به تمرینات برگردند و بر همین اساس با یکدیگر صحبتی داشتیم و در نهایت به جمع‌بندی رسیدیم و آن‌ها نیز پذیرفتند که این نوع اعترض‌شان صحیح نبوده است.

وی گفت: البته این شش بازیکن هم گفتند قصد ما اعتراض نبوده است. در کل باتوجه به این که خودشان بلافاصله به این نتیجه رسیدند که ما یک خانواده هستیم و نسبت به بازگشت، عکس‌العمل نشان دادند، من هم عکس‌العمل نشان دادم و این بازیکنان در تمرین تیم حاضر شدند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان ادامه داد: اعضای تیم باید بدانند که هر اتفاقی بیافتد، همه باید پشت هم باشیم. روز گذشته پس از این که همه اعضای تیم دور هم جمع شدند، تیم روحیه خوبی داشت و تمرین خوبی را هم پشت سر گذاشتیم و امیدوارم این موضوع تداوم داشته باشد.

وی در خصوص مشکل مالی این باشگاه نیز، گفت: ان‌شاءالله در این زمینه نتیجه بگیریم و ظاهرا امروز نیز هیات مدیره شرکت گروه ملی جلسه‌ای درخصوص مشکلات‌شان دارند که شاید در این جلسه بخشی از صحبت‌های‌شان نیز در خصوص فوتبال باشد.

پورموسوی افزود: در حال حاضر به جز مشکل مالی مشکل دیگری نداریم و بازیکنان هم پذیرفتند که باید کمی صبر و تحمل بیشتری داشته باشند تا مشکل مالی نیز حل شود و باید بگویم این اتفاق سوتفاهمی بود که برطرف شد.

 

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید