تلاش‌مان ارتقای رتبه در آسیاست | اتاق خبر
کد خبر: 368280
تاریخ انتشار: 9 شهریور 1395 - 15:44
نایب رییس بانوان والیبال:
نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال گفت: از زمانی که سرمربی جدید به تیم ملی آمده تمام تلاش‌مان را انجام داده‌ایم و به دنبال ارتقای رتبه در آسیا هستیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، زهره میرسپاسی درباره شرایط تیم ملی والیبال بانوان قبل از اعزام به جام کنفدراسیون‌ها اظهار کرد: وضعیت تیم ملی خیلی خوب است و تمرین‌های خوبی را در این مدت انجام داده‌اند. اردوهای خوبی در این چند ماه برای این تیم در نظر گرفتیم و از هر نظر کادر فنی رضایت لازم را دارد.

میرسپاسی درباره اردوی تیم ملی ایران در اسلوونی گفت: اردوی بسیاری خوبی را در اسلوونی پشت گذاشتیم. در طول تاریخ والیبال این اردو بی‌سابقه بوده است و جزو معدود اردوهای برون مرزی بود که شرایط بسیار مناسبی داشت. خوشبختانه بازیکنان و کادر فنی نهایت استفاده را از این اردوها کردند.

نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال گفت: گروه خوبی در جام کنفدراسیون‌ها نصیب تیم بانوان شده است. باید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد. امیدوارم روز والیبالیست‌های ما باشد و بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

او در پاسخ به این سوال که نتیجه تیم ملی مهم است یا کیفیت بازی تیم گفت: قطعا هدف ما این است که در هر مسابقه صعود رتبه‌ای داشته باشیم و از آخرین مقامی که به دست آورده‌ایم بهتر عمل کنیم. از زمانی که مربی جدید به تیم ملی اضافه شده تلاش کردیم که بهتر باشیم و به دنبال ارتقای رتبه هستیم.

میرسپاسی در پایان گفت: باید واقع‌بین باشیم. این تیم فقط چند ماه است که کار خودش را آغاز کرده است. ما یک دیدگاه جدید را در نظر قرار دادیم و هدف‌گذاری ما صعود چند پله است.

تیم ملی ایران در سه دوره اخیر جام کنفدراسیون‌ها دو مقام هشتمی و یک مقام هفتمی را به دست آورده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید