۴ پیروزی و یک شکست فرنگی کاران ایران در رقابت‌های جوانان جهان | اتاق خبر
کد خبر: 368615
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 13:07
در آغاز رقابت‌های روز پایانی کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان، نمایندگان ایران به ۴ پیروزی و یک شکست رسیدند.

کشتی فرنگی جوانان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در جریان روز پایانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که در شهر ماکون کشور فرانسه در حال برگزاری است، چهار نماینده کشتی فرنگی ایران در نخستین مبارزه خود به مصاف حریفان رفتند که حاصل آن ۴پیروزی و یک شکست برای نمایندگان ایران بود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست به مصاف هلاری ماگیسالو از کشور استونی رفت و در مدت زمان یک دقیقه و ۲۹ ثانیه با ضربه فنی به برتری رسید. وی در مرحله یک هشتم نهایی با برنده کشتی‌گیران فرانسه و روسیه دیدار می‌کند. در این وزن ۲۰ کشتی‌گیر وزن‌کشی کردند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم محمد مرادالیاسی در دور اول مقابل تانتینا از فرانسه که از حمایت هموطنان خود برخوردار بود به روی تشک رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری دست یابد و راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها شود.وی در دور بعد به مصاف فریلوور از سوییس رفت و در پایان ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

وی در دور بعد با برنده مبارزه کشتی‌گیران چین و مجارستان مبارزه می‌کند.

در وزن 84 کیلوگرم که 25 کشتی‌گیرحضور دارند آرمان علیزاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف سونیل کومار از هند رفت و در پایان با ضربه فنی به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها شد. وی برای رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی باید با برنده مبارزه کشتی‌گیران آذربایجان و اتریش کشتی بگیرد.

امین میرزازاده نیز در وزن 120 کیلوگرم که 22 نفر شرکت کرده‌اند،پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل پاتاریدزه از گرجستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد.

در روز نخست این رقابت ها نیز ۴ نماینده ایران از رسیدن به مدال بازماندند.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید