مورینیو می‌خواهد ما مثل قهرمانان فکر کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 368621
تاریخ انتشار: 11 شهریور 1395 - 14:05
والنسیا:
مدافع اکوادوری منچستریونایتد می‌گوید ژوزه مورینیو تاثیر خودش را در این تیم داشته و باعث شده همه بازیکنان یونایتد مثل قهرمانان فکر کنند.

والنسیا

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ژوزه مورینیو از ابتدای فصل هدایت منچستریونایتد را بر عهده گرفت و توانست با این تیم جام خیریه را به دست بیاورد و در لیگ برتر نیز بعد از سه هفته‌ با کسب سه برد به همراه سیتی و چلسی توانسته تیمش را در صدر جدول نگه دارد.

آنتونیو والنسیا، مدافع اکوادوری منچستریونایتد درباره حضور مورینیو در این تیم و تاثیر بالایی که این مربی پرتغالی داشته است، به صحبت پرداخت و گفت‌: من فکر می‌کنم یکی از کارهایی که ژوزه انجام داد این بود که اعتماد به نفس بازیکنان را بالا برد و جو مثبتی را در منچستریونایتد ایجاد کرد. او از بازیکنان می‌خواهد تا مثل قهرمانان فکر کنند. همه در یونایتد از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند.

والنسیا ادامه‌ داد: مورینیو با تمام بازیکنان خصوصی صحبت می‌کند و ذهنیت قهرمان را در ذهن بازیکنان ایجاد کرده است. امیدوارم همین ذهنیت در آینده نیز ادامه‌ داشته باشد.

مدافع منچستریونایتد در پایان گفت‌: حضور زلاتان قدرت تیم ما را بیشتر کرده است. او مهاجم تمام کننده ای است و به خوبی می داند که باید در محوطه جریمه چه کاری را انجام دهد. ما می دانیم که باید توپ را به او برسانیم تا بتواند گلزنی کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید