اعلام زمان نام نویسی انتخابات میان دوره‌ای حوزه انتخابیه غرب هرمزگان | اتاق خبر
کد خبر: 368782
تاریخ انتشار: 12 شهریور 1395 - 08:49
ستاد انتخابات وزارت کشور در اطلاعیه شماره یک زمان نام نویسی انتخابات میان دوره‌ای در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان را اعلام کرد.

اتاق خبر: در این اطلاعیه آمده زمان نام نویسی از تاریخ ۸ اسفند ۹۵به مدت یک هفته است. انتخابات میان دوره ای حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان ۲۹اردیبهشت ۹۶برگزار می‌شود.

در تاریخ 25 اسفند 94 صحت انتخابات مجلس(مرحله اول) غرب هرمزگان از سوی شورای نگهبان تایید شد. پس از برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس حوزه انتخابیه بندرلنگه،بستک و پارسیان که در تاریخ 10 اردیبهشت 95 انجام شد، وب سایت رسمی ستاد انتخابات هرمزگان در تاریخ 11 اردیبهشت اعلام کرد از مجموع 100 هزار و 829 رای ماخوذه آقای خالد زمزم نژاد با کسب 60 هزار و 759 رای به عنوان نماینده منتخب مردم غرب هرمزگان به مجلس شورای اسلامی در دوره دهم راه یافت.

19 روز پس از برگزاری انتخابات مرحله دوم غرب هرمزگان "سیامک ره پیک" سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات 29 اردیبهشت 95 در گفت‌وگویی‌ها اظهار کرد: در جلسه شورای نگهبان با بررسی گزارش‌های دریافتی با توجه به مخدوش بودن روند برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان و اثبات تخلفات صورت گرفته، صحت انتخابات در این حوزه تأیید نشد.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید