گازرسانی به بخش مرزی داشلی برون گنبد از سه مسیر درحال انجام است | اتاق خبر
کد خبر: 368931
تاریخ انتشار: 13 شهریور 1395 - 16:48
معاون بهره برداری شرکت گاز استان گلستان از درحال انجام بودن عملیات گازرسانی به بخش مرزی داشلی برون شهرستان گنبدکاووس از سه مسیر خبر داد.

اتاق خبر:محمدحسین منتظری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات گازرسانی به این بخش مرزی از مسیرهای گنبدکاووس، مراوه تپه و آق قلا درحال انجام است و تا ایام دهه فجر امسال تعدادی از روستاهای داشلی برون از نعمت گاز بهره مند می شوند.
وی بابیان اینکه هم اکنون مطالعات گازرسانی به روستاهای 'هوتن، کرند و آی تمر' از توابع دهستان کرند بخش داشلی برون در حال انجام است، گفت: با مشخص شدن مکان احداث سد چایلی مراوه تپه، عملیات گازرسانی به این روستاها که قرار است از مسیر مراوه تپه صورت گیرد، با سرعت انجام می شود.
منتظری گفت: پیش بینی می شود درصورت اختصاص اعتبارات لازم، عملیات گازرسانی به تمامی روستاهای بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس تا پایان سال 96 انجام شود.
وی بدون اشاره به اعتبارات مورد نیاز تصریح کرد: درحال حاضر علاوه بر شهر اینچه برون و دو روستای تنگلی و اوخی تپه که از نعمت گاز بهره مند هستند، گازرسانی به روستای دانشمند از مسیر آق قلا و سه روستای قره ماخر، آرا قویی و بیشک تپه از مسیر گنبدکاووس تا دهه فجر امسال انجام می شود.
بخش مرزی داشلی برون شهرستان 360 هزار نفری گنبدکاووس واقع درشرق گلستان با 30 روستا و یک نقطه شهری بامجموع 25 هزار نفر جمعیت و 3800 کیلومتر مربع وسعت بزرگترین بخش در این استان به شمار می رود.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید