سه ویژگی سرویس‌های مدارس از منظر معاون شهردار تهران | اتاق خبر
کد خبر: 368938
تاریخ انتشار: 13 شهریور 1395 - 18:15
معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه برابر آمارها یک میلیون و 100 هزار دانش‌آموز و 700 هزار دانشجو در شهر تهران داریم، اظهارکرد: با احتساب جمعیت هشت میلیونی تهران می ‌توان گفت که به ازای هر پنج نفر در تهران یک نفر با آغاز سالتحصیلی به مدرسه یا

اتاق خبر: مازیار حسینی در نشست خبری رونمایی از برچسب‌های سرویس مدارس که صبح امروز در مقر پلیس راهور تهران برگزار شد، اظهارکرد: موضوع سرویس‌های مدارس یکی از دغدغه‌های ماست، ما همواره به دنبال علاج پیش از واقعه هستیم و این اقدام همان علاج پیش از واقعه است.

وی با بیان اینکه در مورد سرویس‌های مدارس سه عامل مهم وجود دارد، گفت: نخست اینکه سرویس مدرسه باید خودرویی ممتاز و مجزا باشد که ما با تاکسیرانی در این‌رابطه صحبت کرده‌ایم و البته در حال حاضر از آنچه که داریم استفاده می‌کنیم.

وی افزود: نکته بعدی راننده است، راننده باید سالم باشد، اعتیاد نداشته و به فنون رانندگی و قوانین مسلط باشد. دانش آموزان هم باید با راننده همکاری کنند.

معاون شهردار تهران، عامل سوم را مردم دانست و گفت: مردم و به خصوص رانندگان نیز باید نسبت به سرویس‌های مدارس حساس بوده و در صورت رویت آن توجه داشته باشند که تمام اولویت‌های ترافیکی با آن خودرو است.
حسینی از والدین خواست که با مسوولان همراه باشند و افزود: والدین مشکلات و تخلفات را به سه نهاد پلیس، آموزش و پرورش و شهرداری منعکس کنند.

منبنع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید